Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A felesegeknek ez miert ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felesegeknek ez miert ilyen egyszeru, hogyha beleszeretnek masba, akkor bedob (HAT) jak a torulkozot?

Figyelt kérdés

Miert ilyen onzoek??? A ferjekre ez kevesbe jellemzo.

En pasikent ugy gondolom, hogy iranyitom az eletemet, valamilyen szinten az eletunket, a csalad eletet. De hogy egy feleseg miert gondolja, hogy o csak passzivan megeli a dolgokat, es a dolgok vele megtortennek. Es egyaltalan nem felelos a kialakult dolgokert. Szamomra ez tok logikatlan. Hat egyutt hoznak nagy donteseket. Nem egyedul.


Aztan amikor jon egy feherebb lovu herceg, akkor meg 6-8 honap utan borit csapot-papot. Szinte minden felelosseg nelkul, mert akkor mert elkezdi kenni a kakat a ferjere, hogy o a felelos a kialakult dolgokert. En csak egy maganyos martir vagyok.


Nincs szo tanyerdobalasrol. Egy normalis beszurkulesrol beszelek, ahol mondjuk "a no nem erzi nonek magat".


A tokeletes hazassaguak kerem ne irjanak. Olyanok irjanak, akiknek ez valoban problema.



2014. jan. 22. 10:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/155 anonim ***** válasza:
89%
Ha a nő nem érzi magát nőnek, az nem normális beszürkülés. Amíg van olyan kapcsolat, ahol 20 év együttélés után is boldogan élnek, addig nem fogok leragadni egy rossz, pár éves házasságban. A nő akkor érzi magát nőnek, ha a férje is nőként tekint rá, márpedig a legtöbb esetben a nő tényleg mindent megtesz, hogy a kedvébe járjon a férfinek, de az elkényelmesedik, ellustul, nem küzd, nem csinál semmit, csak tesped a fotelben, nézi a meccset, issza a kis söröcskéjét, az anya meg a másik szobában bőg a kisgyerekkel a karjában, hogy hogyan k*rhatta el így az életét.
2014. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/155 A kérdező kommentje:

"márpedig a legtöbb esetben a nő tényleg mindent megtesz, hogy a kedvébe járjon a férfinek"


Hat erre azert ne nagyon vegyel merget!

2014. jan. 22. 10:10
 3/155 anonim ***** válasza:
86%
Akkor mondj egy példát. Én nem mondok, több száz kérdés igazolja itt az állításomat, és saját tapasztalat is, sajnos.
2014. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/155 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert a nők inkább bevállalják, hogy igen is rossz a házasságban (akármilyen ok legyen az, akármelyik fél legyen a hibás), és lépnek, minthogy boldogtalanok maradjanak és a látszatot tartsák fent. (Már aki.) A férfiak mit csinálnak? Szeretőt tart, otthon meg eljátsza, hogy minden oké. Akár hónapokig, évekig. Akkor melyik is a jobb? Nyílt lapokkal játszani, vagy még nagyobb fájdalmat okozni a másik félnek, és hazudni kőkeményen a másik arcába?
2014. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/155 anonim ***** válasza:
98%
Kedves Kérdező! Azért ne általánosítsunk! Gondolom, nem ismersz minden nőt, egy adott esetből meg nem lehet messzemenő következtetéseket levonni...
2014. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/155 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos, sok igazság van abban, amit írsz. Sok nő, ha gyereket szül, akkor már neki csak ő a fontos, a férje nem. De nem is akarják/tudják tolerálni a férj hibáit. Nem találnak maguknak hasznos hobbit, elfoglaltságot. Ezért beszűkülnek az otthonlétbe, az állandó gyerek dajkálásba, ezért érzik boldogtalannak, nem nőnek magukat. Ilyenkor keresnek valakit, akivel boldogok lehetnek, mert ez jár nekik.

Ezeknek a nőknek sem a férjük, sem a gyerek nem olyan fontos, mint a saját elképzelt boldogságuk.

2014. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/155 A kérdező kommentje:

Latod 6-os!


Pontosan erre gondoltam. Megszuletik a gyerek es onnantol a ferj a feleseg altal le van sajnalva. Es ferj nem kefel felre de kuzd a no nem letezo szerelmeeert.


Es ha van olyan balfek mint en, akkor raadasul magaban keresi a hibat.

2014. jan. 22. 10:23
 8/155 anonim ***** válasza:
80%

Kedves #4, bocsi, de én férfiként pont, hogy nem szeretem a nőknek ezt a "bevállalja, hogy nyilt lapokkal" attitűdjét... ha az ember már csak rossz meg rosszabb között választhat, akkor szerintem jobb egy csak érzelmi válág, mint egy érzelmi ÉS egzisztenciális...

A nyilt lapoknak egyébként nagy barátja vagyok, de a nyílt lap nem jelenti azt, hogy csak a "vagy-vagy" létezik... ha mondjuk én lennéka kifelé kavaró fél, én is természetesen ragaszkodnéka nyilt laphoz, de mivel én hoztam a párom döntéskényszerbe, a döntést pont, hogy a páromra bíznám, hogy számára mi elfogadhatóbb, a nyitott kapcsolat, vagy a szakítás (adott esetben lakás-kérdés, munkahely-váltás stb szóval az egész élete újraszervezése azért, mert én léptem valamit). Én ezt tartanám tisztességesnek...

2014. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/155 anonim ***** válasza:
100%

Már pedig jobban járnál, ha odafigyelnél arra, mitől lesz egy házasság jó. Tökéletes nem lesz, mert olyan nem létezik.

De azért ne legyen már kötelező elem a beszürkülés, meg hogy a feleség nem érzi magát nőnek.

14 év házasság után is MAXIMÁLISAN nőnek érzem magam a férjem mellett, és mindent meg is tesz érte.

Nem is érzem úgy, hogy kifelé kéne kacsintgatnom a házasságból, mert semmit nem tud egy másik férfi megadni, amim most nincs meg.

Nagyon fontos, hogy megkapom a bókokat, a kedvességet, az udvarlást, a kényeztetést, az udvarias gesztusokat, a figyelmet, kimutatja, hogy vonzónak tart, és még mindig beindul rám, odafigyel az ágyban is rám.


Ellenpéldát is hozhatok ezret, ahol az elszürkülés után a férj lécelt le egy új pipivel, otthagyva a gyerekeket, és hátra se néz. Szó szerint új életet kezd, már apának se tekinti magát, holott a gyerekeitől nem vált el....


Arra is rengeteg példa van, amikor az egyik fél törülköző helyett inkább kétlaki éltet él, és szeretőt tart, akár hosszú évekig. Az mennyivel jobb??


A nőkre egyszerűen az jellemzőbb, hogy egy sza.r házasságból akkor lépnek ki, amikor már van valaki más. Mint a majmok: akkor engedi el az ágat, ha a következőt már biztosan megmarkolta.

Nagyon ritka, ha úgy válnak el, hogy inkább egyedül lesznek, és akkor lépnek, amíg nincs új jelölt.


(Ez persze jellemző férfiakra is, mert csak...)


Lehet, hogy eleve sok fájdalomtól megkímélted volna magad, ha nem úgy kezeled a nőket, mint egy másik fajt, és nem általánosítasz ilyen mértékben. Talán az elszürkülés is úgy indult, hogy megvan a feleséged, nem kell jobban megismerni, mert úgy is tudod, hogy olyan, mint a többiek.


Ez, amit leírtál, meg egyszerű hárítás.

"Nem tehetek róla, csak úgy megtörtént". Lófaxt! Csak azt nem vághatja mégse a szemébe a férjének, hogy "Bocs, de már egy éve azon gondolkodom, ki legyen a második férjem, mert belőled eleged van, egyedül meg nem akarok lenni. Úgy néz ki, most van valaki, aki jobb, mint te. Koccoltam. "

2014. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/155 anonim ***** válasza:
95%

Te mit tettél azért, hogy boldognak lásd azt az embert aki melletted van? Rájöttél már mikor kezd magába fordulni egy nő?

Valaki mondta egyszer, és milyen jól: ott van már nagyon nagy probléma, ha egy nő hallgat, és nem próbálja megoldani a problémát.

2014. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!