Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megszoktátok mutatni a kérdése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszoktátok mutatni a kérdéseiteket, amelyre választ kaptok? Pl. a férjeknek, feleségeknek, párjaitoknak, anyós, após stb.

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ... Páromat nem érdekli ez az oldal .Ha valami fontosabb jellegű kérdést teszek fel ,akkor felolvasok a kapott válaszból .
2014. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam megmutatni senkinek.
2014. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha érdekes, fura kérdést találok, azt fel szoktam olvasni a páromnak, de nem érdekli különösebben.
2014. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel eddig még csak a férjem kedvéért tettem fel itt kérdést mindenféle technikai kütyüjével kapcsolatban (na jó, meg egyet magamnak a brassói aprópecsenye változatairól), megmutattam neki. :)
2014. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most volt egy kérdésem, mert váratlanul derült ki, hogy szaporodott két halunk és lövésünk se volt mit kell velük csinálni. Az ott kapott tanácsokat ő is olvasgatta.
2014. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kapni nagyon ritkán kapok, mert az esteek 99,99%-ában én válaszolok. Azokról szokott tudni a férjem, pláne, ha egy-egy "jobb" eset van. Az emberi ostobaság mindig szórakoztató.
2014. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekli a hozzátartozóimat ez az oldal.
2014. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!