Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire vívhatom ki a szüleim...

Mennyire vívhatom ki a szüleim haragját azzal, ha abbahagyom a tanfolyamot, amit ők fizetnek (havi részlet) és kimegyek külföldre dolgozni? 20 fölött vagyok

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon, ugyanis ha abbahagyod, nekik attol meg tovabbra is fizetni kell
2015. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt természetesen én fizetném, az ottani fizumból kijön.
2015. febr. 10. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát... más szitukban hogyan szoktak reagálni? Az én szüleim például tuti kiakadnának, de hát ők mindenen kiakadnak, szóval tőlük nem lenne meglepő.


Egyébként sok lenne még hátra a tanfolyamból? Nem lenne érdemes befejezni és utána kimenni külföldre? Vagy nem is tetszik a dolog, amit tanulsz?


Én nem akadnék ki, hiszen nem lopni akarod majd a napot hanem a saját lábadra akarsz állni és dolgozni szeretnél. Viszont a havi részletek fizetésébe mindenképpen próbálj majd meg nekik segíteni.

2015. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A havi díjat természetesen én fizetném. Egy év lenne még vissza - folyton variálnak a tantervvel, hol előbbi, hol későbbi befejezést ígérnek.

A barátom után akarok menni ki.

2015. febr. 11. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!