Milyen szülő az ilyen?

Figyelt kérdés
Anyámtól kaptam még karácsonykor Old Spice tusfürdőt és dezodort,mást semmit.(Anyagi gondok miatt.)És csak a tusfürdőt 2-szer használtam.(Ünnepnapokra tartogattam).Erre most derült ki,hogy pár napja anyám a tusfürdőt odaadta egy idegennek akinek csak a nevét tudom.

2015. febr. 15. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Ha ennyire szarul álltok anyagilag, hogy ritka alkalmakra kell tartogatni a tusfürdőt, minek netezel?

Egyébként anyádat sem értem, először is a másnak adott ajándék az övé, anyádnak már semmi köze ahhoz, amit kaptál tőle. Másodjára pedig ha ennyire rosszul álltok, miért osztogatja a cuccaidat idegeneknek, ahelyett, hogy örülne, hogy legalább van valami?

2015. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Hááát.. Meg kellett volna kérdeznie anyukádnak, hogy használod-e a tusfürdőt, mert ha nem, akkor (anyagi gondok miatt) inkább elajándékozná másnak. Gondolom, mivel észrevette, hogy nem fogyott a tusfürdőből, ezért úgy gondolta, nem is használod, ezért ajándékozta másnak. Előfordul ilyen fura ziccer egy családban, nem kell tragédiának felfogni.
2015. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit tiszteletlenség és a másik semmibe vétele. Elmondhatod neki hogy mit érzel és hogy különleges alkalmakra tartogattad.

A másik oldalról meg annyit, hogy én is ismerek olyan nőket akik a túl praktikus oldalról közelítenek meg egy csomó mindent. Lehet hogy úgy gondolta, hogy nem fogy, nem nyerte el a tetszésed ezért inkább nem kerülgeti tovább a fürdőszobában a flakont hanem továbbajándékozza. Mivel úgy gondolta hogy neked sem kell, nem fordult meg a fejében hogy erről azért illene téged előbb megkérdezni.

Van olyan ismerősöm aki simán eladja a gyerekének azokat a játékait amikkel éppen nem játszik a gyerek. Nem anyagi okokból, hanem hogy fönntartsa a rendet a gyerekszobában, és szerinte ne legyenek fölösleges kacatok. Lehet hogy anyukád is hasonlóan állt a dologhoz.

Ha genya lennék, azt mondanám hogy azért használtam ritkán mert már belekevertem szőrtelenítő krémet. A haverjaimtől hallottam a praktikáról. CSak randik, vagy strandolás előtt akartam használni, mert így garantált hogy frissen szőrtelenített testtel és illatosan tudok megjelenni. Hajat nem szabad vele mosni. :-)

2015. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ingyen adta el másnak.Meg neki milyen érzés lenne hogy pl tegyük fel adok neki egy gyémánt nyakláncot és 2 hónap múlva meg odaadnám a barátnőmnek és nem adná vissza
2015. febr. 15. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:
És neked kérdező milyen érzés lenne, ha vennél anyádnak egy gyémánt nyakláncot és sosem hordaná?
2015. febr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Na most letéped anyád fejéről a hajat, mert a tusfürdődet másnak adta?? Térj napirendre fölötte.
2015. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bizonyára azt hinném azért nem hordja,mert olyan nagy becsben tartaná és csak különleges alkalmakkor venné fel.
2015. febr. 15. 18:10
 8/10 anonim ***** válasza:

És te olyan nagy becsben tartottad a tusfürdőt, hogy karácsony óra csak kétszer fürödtél?

Lehet, hogy anyukád látta, hogy magasról teszel az ajándékára és volt más, akinek nagyobb szüksége volt rá, mint neked és jó szívből odaadta neki.

2015. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ki mondta ,hogy karácsony óta csak kétszer fürödtem?(Ha csak veszekedni akarsz légyszi ne írj vissza.)
2015. febr. 17. 19:56
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem 2x furdott karacsony ota, hanem az old spiceval furdott ketszer, mert az draga, ezert csak alkalmakkor hasznalja. Helyette van olcso noname a hetkoznapokra.
2015. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!