Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy viseljuk meg el honapokig...

Hogy viseljuk meg el honapokig? Ez nem normalis.

Figyelt kérdés

Roviden: apamhoz koltoztunk, eladtuk a hazunkat,hogy apoljuk. Mi fizetjuk a rezsit, kajat. Neki csak a gyogyszereit kell, ami havi 15 ezer, mellette 170 ezres nyugdija van. Nekunk 4 gyerek, 8 ev alattiak.

Allandoan szemetkedik, kovetelozik, bunkoskodik, direkt csapkod, hogy ne tudjanak a gyerekek aludni, nyitott ajtonal wc-zik. Teljesen ep elmeju, de gusztustalan ember lett. A hab a tortan a tegnapi nap volt, amikor is osszevesztunk a lanyommal. Nem igazi veszekedes volt, csak megkertuk apaval, hogy vigyazzon jobban a cuccaira, mert egy het alatt ket nadragot , egy szoknyat, egy kabatot es egy csizmat tett tonkre. O megigerte, figyelni fog. Erre jott apam es kaptam tole egy hatalmas pofont. Fogalmunk sincs, miert. Szoval eldontottuk, hogy koltozunk, de csak tanev vegen. De hogy birjuk ki addig? Valami otlet, tipp?


2015. febr. 17. 13:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Albérletbe mennék átmenetileg, és otthagynám a francba. Vagy barátokhoz. Ha csak néhány hónap, talán van máshol hely. Nem normális.
2015. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Költőnő? ***** válasza:
94%
nem, nem teljesen épelméjű.
2015. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Én megmondanám neki, hogy az én gyerekemmel ne besszéljen így, illetve te felőtt lettél, téged ne pofozgasson, mert itt te teszed a szivességet, nem ő.
2015. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
De én azt nem értem, hogy 4 gyerek mellett hogy voltatok képesek eladni a házatokat és ilyen ingatag "talajra" menni?
2015. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
gondolom a pénz még megvan, na most én k.gyorsan vennék egy házat és húznék el, mint a vadliba
2015. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezt akartuk megvenni noveremtol. A negyede az ove, anyu utan orokolte. Apu utan orokli majd a masik negyedet, igy a mienk lett volna. Meg jo, hogy idoben vagyunk, mert nem fizettuk ki. Alberletet nem talalunk 4 kicsivel. Nyaron veszunk itt egyet.
2015. febr. 17. 13:53
 7/17 A kérdező kommentje:
Azer nyaron, mert akkor koltoznek ki az alberlok onnan. De az fix, hogy onnantol ezt az embert nem ismerem.
2015. febr. 17. 13:54
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

nyárig van még több hónap?

addig majd gyapálja a gyerekeket??? te ezt hagyod???

2015. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Te nem ismerted apádat mielőtt 4 gyerekkel hozzá költöztél?

Ha a gondozása miatt, akkor előbb saját otthont kellett volna a közelben venni, nem kitenni ennek a családodat. Az hihetetlen számomra, hogy nem tudtad, nem lehet vele kijönni. Ettől függetlenül gusztustalanul viselkedik, valahogy bírjátok ki amíg költözni tudtok, ha nincs albérleti lehetőség.

2015. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát... ha én bárkitől kapnék egy pofont, legyen az az apám, szerintem a férjem úgy megborította volna, hogy többet eszébe sem jutna kezet emelni rám. (Pedig végtelenül nyugodt ember.)

Hónapokig ebben élni? Inkább keresnék albérletet! Az nem igaz, hogy nem találtok gyerekekkel!

Egy büdös percig se maradék ott, rohadjon rá a ház, és ott pusztuljon el egyedül az ilyen ember! Négy gyerek mellett ápolnád, gondoskodsz róla, fizeted a kajáját, rezsit és ez a hála?! Na, tudod ki csinálná... Ne legyél már ilyen betoji nyuszi, mi van, ha legközelebb a kicsi gyerekednek vág oda apád?!

2015. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!