Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretném, hogy a barátom...

Szeretném, hogy a barátom eljöjjön egy bálba hozzánk. De a szüleim nem akarják megengedni, hogy nálunk aludjon. Mit mondjak, hogy megengedjék?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Elfogadod es kesz. Szuleid hazaban elsz, betartod a szabalyokat. Miert nem tudna mashol aludni, vagy eppen otthon?
2015. febr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

nem lehet hogy túl fiatal vagy és a szüleid azt akarják hogy legyél még szűz?

2015. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 megadeth18 ***** válasza:
Ezt nem szeretem. Én is 15 évesen ott akartam aludni egy lánynál, és nem hitték el, hogy nem fogunk lefeküdni. Pedig eszünk ágában sem volt ilyen fiatalon, csak meg akartunk nézni egy filmet. Most 20 éves vagyok, szerencsére már engedig az ilyesmit. Amúgy ha nem akarják megengedni, akkor hiába mondasz akármit is. De megérthetnék, hogy késő éjjel nem akar a város másik felébe utazni a barátod, amúgy is veszélyes éjjel a város egyes helyeken. Szóval próbálkozz. Hátha.
2015. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

11:36-nak: a szülei a fejük tetejére is állhatnak, úgyis a kérdezőtől függ a szüzessége.


Kérdező: az nem opció, hogy a kanapéra ágyaztok neki?

De ha alapból nem akarják kerülgetni - valószínű, inkább ez -, akkor mindegy, amúgy.

2015. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mond meg szüleidnek, hogy már nagyon viszket a pu.ncid és ha kell máshol qratod fel vele magad xDDDD ennyi.
2015. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy nem fog tudni hazamenni. S tedd őt egy olyan szobába, ami közé esik a szülői szoba. Remélem azért kulcsra nem akarják zárni a szobáját.
2015. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!