Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 10 évvel idősebb Nálam,...

10 évvel idősebb Nálam, szülőként ezt hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés

Az nem érdekel, hogy "úgyis elhagy és szórakozik velem", szóval aki csak ezt szeretné leírni, az inkább ne válaszoljon.


Szeretném, ha anyukám is megismerné, mert elég komoly a dolog. Csak az a baj, hogy én 17 vagyok, Ő pedig 27 éves. Vagyis minket ez nem zavar, meg apukám is ismeri és Ő sem mondott semmit. De anyukám Magyarországon él és nem tudom, hogy hogyan mutassam be Neki a barátomat. Mert ha eljön velem, akkor min. 1 éjszakán ott kell töltenünk és nem tudom, anya hogy viszonyulna ahhoz, hogy együtt alszunk.

Az meg olyan hülyén nézne ki, hogy otthon van a szobám, de hotelbe megyünk.


2015. febr. 27. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Honnan tudod, hogy komoly a dolog? Mennyi ideje vagytok együtt? Ha az én lányom lennél, és pár hónapja tartana a kapcsolat, én sem hinném el neked, hogy hűűű de komoly. Pláne egy 27 éves pasi aki egy 17 éves (kiskorú!!!) lánnyal találja csak meg a közös hangot, háááát, elég infantilisnak tűnik. :-/ Ha idősebb lennél, mondjuk 25, akkor nem zavarna a 10 év, de így...
2015. febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Onnan tudom (sejtem), hogy ezt Ő sem egy kalandnak fogja fel, hogy bemutatott az egész családjának, az összes családi bulin ott vagyok, legutóbb pl. a nagyszülei házassági évfordulóján voltunk.

És beavat a dolgaiba, részt veszünk egymás életében.

2015. febr. 27. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem majd akkor fogja elfogadni, ha az idő igazol majd titeket. Amúgy van egy olyan sejtésem, hogy apukád is csak azért nem szól bele, mert magában reménykedik hátha csak "tinihülyeség" (bocsi), és hamar vége lesz.
2015. febr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1 éve vagyunk "közelebbi" kapcsolatban...

Apával meg tényleg jól kijönnek, együtt szoktak néha teniszezni, meg mikor most voltunk síelni, akkor is sokat beszélgettek.

2015. febr. 27. 09:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen jöttem össze egy akkor 29 évessel. Azóta férj és feleség vagyunk. (Tíz éve)


Nekem anyámék hisztiztek sokat eleinte, de ő előtt meg 7 évvel idősebb pasim volt és azért hagytam ott, mert nekem túl éretlen volt, szóval nem nagyon volt min meglepődni.


Később rájöttek, hogy jobban jártak vele, pl. az exxel fesztiválokra jártunk, ahol mindig beivott meg beszívott, az új meg nyaralni vitt meg színházba stb. :) Nálunk elég nagy kontraszt volt a személyiségük között is, de azért igazán akkor tudták elfogadni, mikor látták, hogy nagyon szeret engem.

2015. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!