Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fizetős szex, szülők, mit...

Fizetős szex, szülők, mit szólnátok, ha megtudnátok?

Figyelt kérdés

Kigürizem az agyamat is jelenleg, mégsem jutok egyről a kettőre. Szüleimmel élek még, 21 éves lány vagyok.

Nagyon szeretnék majd később venni egy hitelmentes házat, de ez így lehetetlen.. Mégcsak albérletbe se tudok menni, sulival mire végzek, még 2 év..


Arra gondoltam, hogy bevállalok havonta pár alkalom fizetős szexet, olyan férfiakkal, akik igényesek, fiatalok. Ezt a pénzt félretenném.


Viszont anyukámmal nagyon jó a kapcsolatunk, nem tudnám magamban tartani ezt a dolgot..

Szülők, ti mit szólnátok? Ha lenne más lehetőség, nyilván azt tenném inkább, de olyan csábító ez a lehetőség.. 1 óra alatt 10-15.000 ft, ezért napokat gürizek..


2015. febr. 27. 15:51
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:

Na meg ha rákapok a dologra, mert hát könnyű pénzszerzési lehetőség, akkor mit csináljak? Sose gondoltam régen, hogy valaha ez eszembe jut..

Egy ismerős csajszi ilyen luxusprosti, 30-40 ezreket keres 1 óra alatt, jelenleg Olaszországban építtet egy nagyon szép villát...

2015. febr. 27. 15:54
 2/58 anonim ***** válasza:
69%
Szülőként mit tennék? Főbe lőném magam, hogy hogyan süllyedhetett idáig a lányom. Én rontottam el, vagy mitől lehet, hogy ez egyáltalán eszébe jutott??
2015. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
71%
Én mélységesen szégyellném magam ha a 21 éves lányomnak annyi esze van, hogy qrvuljon. Az ő élete azt csinál amit akar, de az biztos, hogy én nem kérnék egy csokit sem tőle többé..Komolyan a pofám leszakadna.. Én mindig úgy gondolom, hogy azok csinálnak ilyet akiknek büdös a munka, és mindenek a könnyebbik végét fogják meg.
2015. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
68%
Amit én tudok nyújtani, az fedél, étkeztetés, lelki támogatás a következő 2 évre, sőt lakhatás a továbbiakban, ameddig összejön az albérletre/házra való. Ha a lányom mégis úgy döntene, hogy k*a akar lenni, azt tegye máshol úgy, hogy többé a szemem elé sem kerül. Amúgy sem kell egyetem annak, aki szívesebben végzi a "könnyebb" munkát, diploma nélkül is találsz magadra pasit.
2015. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Heti 6x12 órázom, hidd el, nem büdös a munka...
2015. febr. 27. 16:01
 6/58 anonim ***** válasza:
72%
Ebben a "szakágban" is túl kínálat zajlik . Azért ne sértődj meg ha nem jön össze még autóra se , a luxus prosti speciálisat is tehet pluszba vagy csodaszép is .
2015. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
De utálok a szüleimtől függni, utálom, ha akár 1 forintot is költenek rám.
2015. febr. 27. 16:01
 8/58 anonim ***** válasza:
86%
nekem inkább az albérlet vagy a hitel...
2015. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
87%
A volt osztálytársam is ezt csinálta pár évvel ezelőtt. Mesélte, hogy amikor elmondta az anyjának, annak az első reakciója az volt, hogy lekevert a lányának egy hatalmas pofont majd úgy hányt mintha kötelező lett volna. Nagyon veszekedtek, végül az anyja azt mondta, hogy menjen oda akinek szétrakja a lábát. Azóta sem békültek ki. Ismerem az anyukáját, és megértem a döntését. Nagyon kedves, vidám nő, mindig mindent megtett a gyerekeiért. Érdekes csak a volt osztálytársam lett k...a . Sem a nővére sem a húga nem lett az, pedig ők is egyetemisták, ők nekik is nehéz..
2015. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:

Hitelt soha az életben nem fogok felvenni, ezt megfogadtam akkor, mikor a szomszédék utcára kerültek.


Orvosként se fogok olyan hú de sokat keresni, főleg pályakezdőként.. Szar ez az egész..

2015. febr. 27. 16:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!