Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti nyugodtan beszéltek a...

Ti nyugodtan beszéltek a szexről szülők előtt?

Figyelt kérdés

Anyám egyszer felvilágosított, de ennyi. Sem előtte, sem utána nem kezdeményeztem hogy a szexről beszéljünk, mert ők úgy képzelték a dolgot, hogy majd ŐK találnak nekem férjet, és esküvőig szűz maradok. Ez nyilván nem jött össze, de nem vallottam be nekik és ha szóba is hozták, mindig kerültem a témát.

Párom szülei lazábbak, de mivel ők meg sokáig utáltak engem amiért a házukban az "engedélyük nélkül" szexeltem az akkor 22 éves fiukkal, ezért ha velük akárhogy szóba jön, mindig zavarba jövök és próbálom terelni a témát.

Már feldolgoztam, de azért sokszor lett volna szükségem egy anyai jó tanácsra ezzel kaocsolatban. Mivel meg voltak győződve róla hogy nekem soha eszembe se jutna házasság előtt szexelni, nem tartották fontosnak hogy rendesen tájékoztassanak, ennek köszönhetően az ex jól ki is használt.

Ti hogyan álltok hozzá ehhez a dologhoz? Mertek bármikor perverz poént nyomni előttük vagy megkérdezni valamit? Nem csalódnak ilyenkor a szülők, hogy a picikéjük nem ártatlan féltenivaló kisgyerek már?



2014. aug. 9. 17:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Az én felfogásom ezerszer szabadabb ilyen téren mint a családomé (pedig ők sem prűdek egyáltalán), úgyhogy azért visszafogom magam itthon.
2014. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Sem a saját szüleimmel, sem a férjem szüleivel nem beszéltem erről. Igaz, nem is igényeltem. Anyám végig azt papolta, hogy szűzen kell férjhez mennem, miközben ő már 4 hónapos terhes volt velem az esküvőjükön. Apukámmal akkor már 4 éve voltak együtt.


Férjemmel az esküvő előtti nap jót nevettünk, hogy holnap már hivatalosan is szexelhetünk.

Amikor pedig terhes lettem, mondtam, hogy most már le sem tagadhatnánk.

2014. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
milyen szextanácsra vársz anyádtól?
2014. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Mi kerüljük ezt a témát de ha nem tudsz v mit akkor is ott a google.
2014. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
anyádtól akarsz szextanácsot kérni? :D hát sztem inkább ez a perverz dolog :)
2014. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem úgy szextanácsot!! Hanem csak jó lett volna ha elmondja, hogy ezt akár még élvezni is lehet, és akkor nem dugott volna egy éven keresztül egy szemét állat, akivel soha nem volt jó. Tudom hogy ciki, de nekem sokáig fogalmam sem volt semmiről.
2014. aug. 9. 18:26
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem mondanám, pedig nagyon bizalmas anyukámmal a kapcsolatunk. Ha kérdeznék tőle, akkor szerintem minden gond nélkül válaszolna, de amúgy nem igazán beszélgettünk erről sosem. Egyszer 13 évesen megkérdezte, hogy mit tudok, de akkor már el volt késve ezzel az egésszel, mert nem szívesen beszéltem vele erről. Úgy akart belőlem mindent kihúzni, de számomra az elég megalázó volt...

A menstruációra viszont idejében felkészített, elmondott mindent.

Amúgy szerintem úgy gondolja, hogy mivel még korai csinálnom, ezért beszélni sem kell róla. Pedig a szüleim egyáltalán nem prűdek.

2014. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem beszélném meg velük semmi pénzért a nemi életemet és világgá szaladnék, ha ők akarnák a sajátjukat nekem elmesélni, ez hátborzongató.
2014. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Márpedig egy szülőnek beszélnie kell a gyerekkel a szexről, és akkor kevesebb 15 meg 16 éves veszítené el túl korán, ha tisztában lennének a dolgokkal. Nézzétek méh a szex témakört, hány 15-17 éves gyerek ír ide mindenféle kérdésekkel, mert a szülők túl prűdek, hogy az alap dolgokat elmondják.
2014. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Sokáig tartott, mire nem éreztem magam ilyenkor feszélyezve, de már bármiről tudok vele beszélni. Konkrétan egy anyukámmal folytatott beszélgetés alatt jöttem rá, hogy annak, amit az akkori (és egyben első komoly) pasim jó szexnek hív, annak semmi, de semmi köze nincs a jóhoz. Majdnem hozzámentem valaki olyanhoz, akinek halvány lila sejtése sem volt arról, hogy mit is kéne csinálni egy nővel az ágyban. Nekem sem volt még erről tapasztalatom...
2014. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!