Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a gyereketek úgy dönt,...

Ha a gyereketek úgy dönt, hogy nem szeretne tovább élni, és nem érdekli hogy mi történik vele, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Üdv 18 éves vagyok, de nem érdekel az élet, elég volt belőle, és innentől kezdve nem fogok semmit sem csinálni.

Egyrészt, mert utálom magam, mint a testem, mint a személyiségem, és megfogadtam, hogy sohasem tudom fogni elfogadni, és ha ebben a testben kell élnem, akkor teljesen felesleges hogy bármit is csináljak, mivel alapból utálom.


2015. márc. 3. 15:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Hiányzik kezed-lábad? Két fejed van?

Az ember teste alakítható, menj sportolj .. az a depidnek is jót tesz és legalább találsz barátokat is.

2015. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Elmennék vele pszichológushoz, mert még túl fiatal ahhoz, hogy felfogja az élet értelmét, nekem meg nem hinne.


Vagy elvinném egy gyerekkórházba, ahol gyógyíthatatlan beteg gyerekeket kezelnek és ők mindenképpen szeretnének élni, de talán csak pár hónap adatik meg nekik.

2015. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

bolondka...

egy angol vicc jutott eszembe: én nem szeretem az uborkát, és örülök, hogy nem szeretem, mert megenném, pedig utálom.

2015. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Hat itt kezdodik a baj... Hogy "megfogadtam, h sosem fogom tudni elfogadni"...

Miert nem azt fogadod meg, h marpwdig, ha torik, ha szakad, szeretni fogod magad?

Mi baj a testeddel?

Talan hianyoznak a vegtagjaid? Vagy ket fejed van? Ha "csak" kover/sovany/szemuveges vagy, azert nem foglak sajnalni!

2015. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Baszk-i elso! :D egy rugora jar az agyunk. Mikor elkezdtem irni a valaszt, meg egy sem volt es ugyanazt irtam. :)
2015. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Óvodában szoktak így hisztizni... Emeled fel a segged és tégy magadért, ennyi.
2015. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Hisztis a gyerek! majd kinövi!
2015. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Minden szülőnek komolyan kéne venni a depressziót, mert ez NEM hiszti. Az ilyen primitív gondolkodás miatt emberéletek mennek tönkre. A depresszió BETEGSÉG. Ha ennek a jeleit látnám a gyerekemen, mindent megtennék azért hogy segítsek neki, és nem még plusz elvárásokat meg terhet pakolnék rá, és semmi esetre sem mutogatnék neki másokat, akiknek rosszabb. Mindenkinek joga van megélni a saját bánatát, dühét, keserűségét, az ilyen ujjal mutogatás csak ront a helyzeten. 30 éves koromig küzdöttem nagyon súlyos depresszióval, amit a szüleim teljes mértékben leszartak. Soha nem kapom vissza azokat az éveket, amiket segítség nélkül totális mélyponton elvesztegettem. Vegyétek komolyan, ez nem lustaság és nem hiszti.
2015. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Pszichológus, azonnal. Egy haverom is így volt pár hónapja.

Amúgy a többi válaszolónak üzenem, hogy simán érezhet így attól hogy jók az életkörülményei. Ennyi erővel ti ne legyetek már boldogok, úgyis van akinek jobb nálatok! Ahelyett hogy örülnétek hogy ti sose éreztetek így, nekiálltok savazni a gyereket. Nyilván nem jókedvében gondolja így, ez egy betegség, ugyanolyan mint pl a tüdőgyulladás, el kell menni szakemberhez és kezeltetni.

2015. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

Ez nem depresszió! Ez egy tipikusan elkényeztetett hülye kamasz hisztije!!!

Ha beteg lenne nem itt rinyálna,hanem már kinyírta volna magát.Ez figyelemfelkeltés.

2015. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!