Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok ahhoz...

Szülők, mit szólnátok ahhoz ha a gyereketek nem szeretne társadalmi életet élni?

Figyelt kérdés

Én önbizalom hiányos vagyok és félénk, és egyéb mentális problémáim vannak, de képtelen vagyok változtatni.

És az utcán szeretnék élni, hogy ne kelljen csinálnom semmit sem, mert úgy is mindent elrontok, és ott legalább nem vagyok senkinek sem útba. És szeretem ha belém rúgnak, szeretem ha megaláznak stb. hiszen én másra úgy sem vagyok jó. Ma is megaláztak és leszidtak a tanáraim, osztálytársaim is, de én egyetértek velük, mert olyan nyomorék vagyok, és nem vágok vissza. Tehát elfogadtam, hogy ilyen vagyok, egy nyomorék szerencsétlen és életképtelen.

18/F


2015. febr. 17. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. A szüleim rábeszéltek a pszichológusra, szerintem neked is nagyon jót tenne egy. Hidd el nem ciki és tényleg nagyon sokat segített.
2015. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már jártam pszichológusnál és sírva fakadtam ott, gyenge vagyok. Nem segített
2015. febr. 17. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
EZ gyenge jellem és egyéniség. Normál esetben meg kellene benned lennie az igénynek a normális életre. Menj pszichológushoz. Változni sosem késő, kezdd azzal, hogy nem táröd el többé a megalázást. Utcán higiénia nélkül élni éhezve borzalmas, de előbb talán beszélgess erről olyanhajléktalanokkal, akik ott élnek. Ráadásul ott is vannak ám vezető egyéniségek és területeket felügyelő felsőbbrendű homelessek, ott is megvan a hierarchia, ott is szekálni fognak ilyen hozzáállással. Ott is el fognak kergetni másik helyre. Mikor majd jün a tél és a mínusz 10 fok, akkor gondolod majd át igazán hogy milyen értékes az utcai élet. Kapd össze magad!!!
2015. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tűröd , bocs, nem tudok gépelni
2015. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha te így tekintesz magadra, ennyire tartod magad nem várhatod el másoktól, hogy többre tartsanak, többnek gondoljanak, hiszen te sem hiszel magadban

ha már le kell élned ezt az életet nem lenne jobb, ha megpróbálnád elérni amit szeretnél és nem feladni?

2015. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a társadalmi élet élésröl szol!!!!!
2015. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egy barátom, aki alig idősebb 1-2 évvel nálad, és hasonló mint te. Vagyis elvan emberek között, jófej gyerek, de múlt héten írt egy búcsúlevelet és megpróbált öngyilkos lenni. Szerencsére édesapja időben hazaért, így fizikailag nem lett baja, töltött pár napot a pszichiátrián, azóta nem lehet egyedül hagyni.

A búcsúlevelében hasonló dolgokról írt, mint te itt.

Fordulj szakemberhez!!! A lelki, mentális gondokat az emberek hajlamosak letojni, pedig ugyanolyan betegség, mint egy testi panasz, amivel bárki azonnal orvoshoz fordul. Ezeket is kezelni kell, különben csak rosszabbodnak!

Keress fel egy pszichológust, és próbálj vele beszélgetni erről, mert nagyon komoly baj lehet ebből, ha nem gyógyulsz meg!

A társadalmi élet hiánya nem gond, nekem sincs sok barátom, nem szívesen járok társaságba, de elvagyok így, viszont amit te leírtál, az nagyon ijesztő, és nem egészséges.

Minél előbb kérj segítséget!

Ugyan nem vagyok szülő, de ha lenne gyerekem ilyen problémával, egyből felkeresnék egy pszichológust.

20/L

2015. febr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!