Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Téged sem érdekelne olyan...

Téged sem érdekelne olyan férfi, aki az egyik nője (ex) miatt hónapokig nem látogatta a gyerekét?

Figyelt kérdés

A sztori igen hosszú, annyi a lényeg hogy a férfinak van egy 7 éves kisfia. Több mint fél évig együtt volt egy nővel, aki nem jött ki a kisfiúval, ezért az aja nem látogatta.

Szétmentek, most újra foglalkozik vele.


A gyerek édesanyjának a barátnője szomszédom, innen tudok mindent.

A férfi randira hívott.


2015. márc. 4. 19:36
 1/9 A kérdező kommentje:

Amikor a gyerek édesanyja nem ért rá, sokszor vigyázott a barátnője a kisfiúra. Mivel szomszédok vagyunk, sokat találkoztam vele. Jól kijön velem, tudja ki vagyok.

Örülne ha én lennék a pót-anyukája.

(A gyermek édesanyja is örülne!)

2015. márc. 4. 19:38
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki örülne neked, csak azt nem írod, te mennyire örülnél egy ilyen pasinak. Én biztosan nem kezdenék vele. Akit ennyire el tud varázsolni egy p.u.n.c.i, azt máskor is megteszi, és képzelheted, mennyire könnyen fog téged is otthagyni, ha a saját gyerekét képes volt elfelejteni érte...
2015. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A férfi szimpatikus, de emiatt nem kezdenék vele.
2015. márc. 4. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

meg kéne tudni amug ymilyen ember.

senki se tökéletes, gyarlók vagyunk mind.

ez 1 rossz tulajdonság az ezerből.

2015. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Én nem kezdenék vele, az biztos. Sokat elárul egy emberről az, hogy hogyan viszonyul a gyerekéhez és milyen a problémamegoldó képessége. Ő egyértelműen homokba dugja a fejét és képes feladni az igazán fontos dolgokat a saját szórakozása érdekében. Kellene a francnak.
2015. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem kéne ilyen pali. Egy kisgyerek lelkivilágát leszarja, empátia nulla, felelősségérzet nulla. Ez nem csak "egy rossztulajdonság" a sok közül. Rossztulajdonságnak én azt tartom, ha valaki például lust levinni a szemetet, vagy rágja a körmét. Ez inkább jellemtelenség.
2015. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem szimpatikus ez alapján, de nagyon kevés az infó. Ismerd meg és döntsd el magad. Azért tudd, mit várj tőle, ha közös gyereketek lesz és szétmentek. Másrészt, ha csak szimplán befolyásolható, de amúgy alapvetően jó természetű, szereti a gyerekét, akkor te nagyon jó hatással lehetsz a közte és a kisfia közötti kapcsolatra.
2015. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4- es, olyan ember, akinek a pnci elveszi az eszt es olyankor szrik masra, a tobbi nem lenyeg.


Amugy nem kezdenek vele, vagy rugdosnam, hogy latogassa a gyereket normalisan - ha magatol nem hajlando.


Amugy apam detto ez: osszekoltoztunk mostohamekkal es onnantol megszuntem szamara letezni, 6 even at. Es meg most is olyankor hiv, ha a mostoham nincs a kozelben, mert amugy tjik tole. A no utalt.

2015. márc. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, én sem kezdenék vele. Sőt egyenesen meg is mondanám neki, hogy miért. Persze lehet azzal jönni, hogy tudja butaság volt, meg szánja-bánja, de akkor is. Felnőtt emberként már tudnia kellett volna, hogy a gyereket nem dobjuk félre más miatt, nem gázolunk bele a lelkébe.
2015. márc. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!