Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert nem tudnak soha rendesen...

Miert nem tudnak soha rendesen valaszolni a csaladtagjaim? Miert baj az, hogyha erdeklodom?

Figyelt kérdés

Akarmit kerdezek, hogy hogy kell csinalni, pl azt kerdeztem apumtol, hogy hogy kell rendesen felujitani egy szobat, hogy kell festeni, miegymas. Felemeli a hangjat, rogton veszekedve valaszol, majd azzal jon, hogy miert mit akarsz csinalni, nem akarnad mar leveretni a falat, minden, hogy ujra megcsinaljuk.

Majd kerdeztem tole, hogy hogy kell boltivet csinalni 2 szoba koze, erre is ugyanaz volt a reakcio.

Nagymamamtol kerdeztem, hogy regen hogy volt a haz beosztasa, erre megint ugyanaz volt reszerol is a valasz, hogy mit akarok, hogy ugy alakitsuk at a hazat, ahogy regen volt.

20L


2015. márc. 6. 17:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Es erre meg ratesz egy lapattal, hogy amikor eszreveszem, hogy hogy beszelnek velem, akkor azt mondom, hogy felejtsd el, latom nem lehet semmit kerdezni. Kimegy ordibalva, hogy hulye vagy, te nem vagy normalis... Es persze az iskola mellettunk van, az emberek ott vannak, gorkoriznak, deszkaznak, kezilabdaznak es mindent hallanak.
2015. márc. 6. 18:03
 2/2 anonim ***** válasza:
Költözz el amint megteheted.
2015. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!