Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tettem le rendesen a...

Nem tettem le rendesen a telefont ezért apám 5 percig hallgatózott, hogy mit csinálok?

Figyelt kérdés
Fel hívtam apám, de amikor letettem a telefont, valószínűleg véletlen nem nyomat le rendesen. Erre 5 perc múlva beleszól apám a telefonba, hogy halkítsam már le a zenét. Erre fogtam a telefont, és megkérdeztem, hogy mégis miért nem tette le, ha én véletlen nem tettem ezt meg rendesen. Erre azt mondta, hogy meghallgatja, hogy mit is csinálok. Erre mérges lettem, ő pedig magát védte, meg hogy csak hallgatózott. Jó nem olyan egetverő probléma, de most komolyan szerintetek ez fair volt tőle?

2013. nov. 16. 23:19
 1/5 anonim válasza:
23%
addig örülj míg csak ilyen családi problémáid vannak.....
2013. nov. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, nem csak ilyenek vannak, csak a többit nem említettem a kérdésben, mert annak megválaszolásához nem fontos.. :) amúgy ettől függetlenül ment a zöld kéz..
2013. nov. 16. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Legközelebb csendesebben maszturbálsz. :)
2013. nov. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló esetem, de van amikor intimebb társalgásban vagyok, na akkor para volna.
2013. nov. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az sem, hogy hallgatózott. Ha én csinálok ilyet, a legkevesebb, hogy zavarba jövök, ha rajtakapnak. Az meg már nevetséges, hogy még meg is szabná, hogy mit akar hallani. Legközelebb meglesek valakit öltözködés közben, felhívom és ráparancsolok, hogy forduljon már jobban az ablak felé.
2013. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!