Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy túl hangosan szeretkeznek?

Figyelt kérdés

Egy más mellett van a szobánk, az ágyunk is egy falrésznél van.

Anyum nagyon hangosan sikoltozik meg nyögdécsel, ami engem nagyon zavar mert nem tudok aludni és tök kínos az egész. Meg valamikor hangosan mondja, hogy mit hogy csináljanak.... egyszerűen kiráz a hideg.

Tőlem nem tűrik a hangoskodást, de ők csinálhatják ezt, mert hogy én 14 vagyok és ne legyek fent sokáig, de ha egyszer nem tudok aludni tőlük mit csináljak?


2015. márc. 9. 23:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Hát dörömböljél át anyádnak!!
2015. márc. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
95%

Nyiss rájuk hogy halkabban!


Úgy megugranak hirtelen, hogy legközelebb figyelnek a nyögdécselésre :D

2015. márc. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
62%
Fúj de gusztustalan, hogy nem bírják visszafogni magukat... elképesztő.
2015. márc. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
16%
Örülj neki,hogy még mindig szeretik egymást! Ne szólj semmit, addig játsszàl a mobilon v. A tableten, vagy féjszbukozzál vagy gyk.-on olvass valamit.:-))
2015. márc. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
7%
Ne szóljál nekik semmit! Kibírod azt a 10 percet! Kamu kérdés ez!
2015. márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
86%
Ez még semmi. Az a valami amikor rájuk nyitsz miközben szexelnek. Hű de kínos. Szerintem anyuddal ilyen csajos beszélgetésben említhetnéd neki hogy egy kicsit hangos
2015. márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
68%
Persze, örülj neki, hiszen ez a normális, hogy hallod őket...úgy látszik, valaki szereti ezt hallgatni...
2015. márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
11%
76%, én veled értek egyet! Undorító állatias dolog, hogy szülő létükre szexelnek! Esetleg a gyámügy közbeléphetne, jobb helyen lenne a kiskölyök egy otthonban, mint egy ilyen züllött bűntanyán!! Miskárolás is megfontolandó az apuka esetében! ENNEK AZ ERKÖLCSTELENSÉGNEK VÉGET KELL VETNI!
2015. márc. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
32%

Még mindig jobb, mintha ölnék egymást, nem????


Kérdd meg őket, hogy hangszigeteljék a szobádat.

2015. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Átdörömbölés.
2015. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!