Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy van barátom?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nagyon nagyon jóban lettem, és anyunak mindig róla mesélek. Most viszont úgy döntöttünk, hogy többet szeretnénk mint puszta barátság. De nem tudom, hogy hogyan mondjam el nekik. Plusz még ott van a bátyám, aki már találkozott is a sráccal a vonaton, és eléggé elkapta a védelmező ösztön. Hogyan álljak oda eléjük ezzel a hírrel?

(ő lenne az első barátom)

14/L és 16/F


2015. márc. 1. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Apa, anya, nemsokára megdugnak.
2015. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
14 evesen???
2015. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
81%

Anyukád megfogja érteni, hiszen ő is volt fiatal. :)

azért pedig, hogy 14évesen van barátja, nem kell elítélni, mert ma már 12évesen túl vannak sokan a 30. barátjukon.

2015. márc. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces vagy kedves #1 válaszadó! Csak az az egyetlen probléma, hogy én se, és a fiú se olyan, hogy egy hét után megd*glak, és tovább megyek.. Alapból szerintem ilyen idősen korai lenne.


Kedves #2-es válaszoló!

Igen, 14 évesen..


Kedves #3-as válaszoló!

Köszönöm szépen a válaszod :-)

2015. márc. 1. 11:01
 5/10 anonim ***** válasza:
"Anyu mit szólnál ha Peti-tudod akiről már meséltem, szombaton átjönne megnézni egy filmet?" A többi már jönni fog magától.
2015. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, egy 16 éves nyilván nem olyan.


Naiv vagy, kicsi lány, 95%, hogy 1-2 hónapon belül meg akar majd fektetni.

2015. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te még fiatal vagy a szexhez, a fiú viszont nem. Nagyon hamar, pár hét, hónap, és el fogja várni. Bízz a szüleidben, és mondd el minél hamarabb! Maradj nyílt a szüleiddel, számolj be mindenről, hogy semmi olyan ne legyen, amit nem is igazán szeretnél, csak megtörténik...

Bátorság! Beszélj anyukáddal!

2015. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet megakar, de nem fog.. Plusz ő is szűz, és még barátnője se volt..
2015. márc. 1. 15:57
 9/10 anonim válasza:
84%
nem értem miért hiszitek azt, hogy a fiú pár hét után megakarja majd dönteni..lehet, hogy vannak ilyen fiúk, de pl. én 15 évesen kezdtem el járni a barátommal.. több mint 2 éve együtt vagyunk.. (1évvel idősebb nálam) ő addig várt, ameddig én akartam.. nem minden fiú egyforma..
2015. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó hsz.ó: Akkor nagyon szerencsés vagy.

Ez viszont nem jelenti azt, hogy minden fiú így áll a dologhoz! Tanárként 3 olyan kislányt ismerek, akik öngyilkosságot kíséreltek meg, mert titokban jártak, szex lett belőle és a szülők rájöttek. Persze az iskolai teljesítményük is romlott. Ketten 9- be, egy kislány 8-ba jár.


Mondd el anyukádnak, ne titkolózz tovább!

2015. márc. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!