Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az apámat megkeseríti...

Utálom az apámat megkeseríti az életem! Normális ez?

Figyelt kérdés
Minden rossz dolog miatt őt okolom!Szokott verni!Semmit sem enged meg azt sem ,hogy barátaim legyenek komolyan nem engedi ide őket be.Nem szabad ide hoznom őket ha mégis úgyvan ,akkor az anyámmal kezdeget..és elnevezi a barátaimat mindennek az eggyiket pl: hosszú puskának nevezte el.Mindíg le részegedik és aztán kezdeget az egész családdal.DE ha jozan ,akkor is csak kezdeget! 16éves létemre 9.kor ágyba kell lennem miatta nincsenek barátaim és kiközösítennek a suliból mert nem barátkozhatok nem mehetek ki az utcára se semmi...úgy beszél velem mint a kutyával az anyámmal is..nem tudok normális barátokat szerezni ma is ,amit csinált nem bírtam tovább muszály volt feljönnöm és leírni ezt. :( Mit tegyek? Hogy bírjam ki 18.éves koromig? :(

2013. szept. 9. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Fiú vagy?
2013. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem lány
2013. szept. 9. 22:07
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon sajnállak de 18 éves korodig nem sokat tehetsz.Ha fiú lennél legalább beverhetnéd a mocskos pofáját, de így nem segíthetek.Én 18 évesen bevertem apám pofáját és azóta fél tőlem.
2013. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Ahogy tudsz szabadulj meg onnan,én apám is ilyen volt anyámmal eljöttünk tőle,azóta hírét nem hallottam.Kortársad 16/F
2013. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
jol tetted :) engem egyszer úgy meg ver t,hogy kitépte a fuggot a fulembol.amiota ez van nem tudok be illeszkedni egy suliba sem :(
2013. szept. 9. 22:10
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyámügy. Menj be a gyámügyre vagy önkormányzathoz.

Suliidőben ellógsz vagy akármi, de megmondod, hogy Te haza a részeg apádhoz nem mész, mert üt ver és alap dolgokat megtilt stb.



Egy kérdés: Ha 9-kor kell ágyba menned, akkor 21:59-kor hogy tudtál gépezni?

2013. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
fel szoktem gyorsan mert nincs otthol most is a kocsmába van :( ideges vagyok féllek ,hogy mi lesz ha haza jon :( nem tehetem ezt az anyu abba bele halna :(
2013. szept. 9. 22:19
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
részeg,meg ver??? Képzelem mit működhet. Menj családsegítőbe,hátha tudnak segíteni,valami tanáccsal,meg a gyámügyi hivatalba,ugyanis a családi erőszakot büntetik,ha nagyon megver fel kell jelenteni a rendőrségen,és keress magadnak normális férfit,aki átsegít a nehézségeken. Meg kell ettől az őrülttől szabadulni!!!
2013. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Gyámügy meg rendőrség a lónak a f.asza.Rá se b.asznak az ilyen esetekre.Szerintem szedj össze valami tökös gringó barátot és adj a pofájára.Ilyen primitív férget ütni kell.Ettől függetlenül menj el a gyámügyre de ismétlem, sokat ne várj tőlük.Anyádnak is gondolom van önbecsülése ha ezt hagyja.És ezzel téged is tönkretesz.
2013. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem szokja hagyni az anyu meg véd de akkor o is szok kapni :(
2013. szept. 9. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!