Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ha...

Szülők! Mit szólnátok ha kiderülne hogy a lányotok prostituláltként tartaná el magát?

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 22:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
Leülnék vele beszélgetni, és próbálnám rábeszélni hogy ez neki nagyon nem jó, és segítek mindenben amit csak tudok, és hagyja abba, együtt megoldjuk az anyagi dolgokat. Mindent megtennék hogy támogassam, hogy ne kényszerüljön abba a munkába.
2015. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
50%
Ott szülői hiba is van.
2015. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
50%

Honnan tudtad meg?


Szóhoz sem jutnék.

2015. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
50%

Legaláis, tisztességes foglalkozás.

Max. azt érdemes megkérdezni be van-e jelentve, rendszeresen jár-e orvosi kontrollra.

2015. márc. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
13%
Először is azon gondolkodnék, hogy hol szúrtam el a nevelését... Aztán közölném vele, hogy ő meghalt a számomra és nekem nincsen lányom, továbbá soha többé nem akarom látni.
2015. márc. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%
5-os az utolso mondatodban le is irtad, hogy hol szurtad el, a hozzaalasodal. Mar nem ehez a temahoz, hanem csak amugy is, mert ha most is igy reagalsz egy dologra, akkor maskor is igy tettel.
2015. márc. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom elkepzelni, hogy azzal az értékrenddel amit én tanitok neki ezt bevállalná..

Ha igen, akkor valamit nagyon, de nagyon elrontottam... Nem tudnám tolerálni,nhogy ennyire semmibe vezsi magát emberként..

2015. márc. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
23%
***És prőbálnék rájönni miért, majd a helyes mederbe terelni az életét..
2015. márc. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon elkeserednék :( biztosan leülnék vele és megkérdezném, hogy miért ezt a foglalkozást választotta. Arról is elbeszélgetnék vele, hogy ugye tudja, hogy később, amikor normális életet szeretne, meg családot, akkor nagyon nehéz lesz együtt élnie ezzel a múlttal. Egyébként, ha az anyagi körülményeitek nem indokolják, hogy ehhez kellett folyamodnia, akkor szerintem a szexualitáshoz fűződő viszonyában keresendő a válasz. Én elképzelhetőnek tartom, hogy valaki nem anyagi, hanem szexuális okokból "próbálja ki" ezt. Minden esetre a szemrehányással, meg azzal, hogy elfordulsz tőle, nem érsz el semmit, csak a kapcsolatotok romlik meg. Mondjuk, számomra kérdéses, hogy te melyik fél vagy, a szülő, vagy a gyermek? Ha a gyermek, akkor azt tanácsolom, hogy ne mond el édesanyádnak, ne fájdítsd a szívét, mert ez nyílván nem az a szakma, amire büszke lesz.
2015. márc. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
66%
Már miért a szülő hiába ha agyerek átmegy ribibe,gyilkosba?Nagyon jó családokból is kerülnek ki fekete bárányok.Minden ember egy önálló személyiség,ne már a szülőt okoljuk mindenért ha az kifordul önmagából.
2015. márc. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!