Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy segítsek a szüleimen?

Hogy segítsek a szüleimen?

Figyelt kérdés

Ők vidéken élnek, én pér hónapja költöztem Budapestre, tanulás miatt. Anyagilag támogatnak. Nem vagyunk gazdagok, sőt, de így is a elsők között van az, hogy nekem segítsenek. Az egyetem mellett jelenleg nem tudok dolgozni, de kapok ösztöndíjat.

Sajnálom őket, mert alig marad pénzük miattam. És mert nincs jó életük, mindketten sokat szenvedtek, nekem meg itt van minden, és nem tudok nekik adni belőle.


2015. márc. 13. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most meg sehoogy nem tudsz legalabbis anyagilag nem. Suli utan ha lesz munkad akkor tudsz majd csak, Adug kar es felesleges is ezen agyalnod.
2015. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%

Óh hagyjuk már hogy egyetem miatt nem tudok dolgozni féle dumákat....

Mész hétvégén is egyetemre? Szerintem nem.

Vannak hétvégi állások? IGEN. Lehet menni dolgozni.

Jaaaaa... hogy túl lusták vagyunk? Ez már más kérdés.


Mielőtt kérdeznél: igen, én dolgoztam igy.

Kibirtam? Muszáj volt!

2015. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Mások is tudnak egyetem mellett dolgozni te miért nem?
2015. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hétvégén tanulok, hétköznap meg szinte egész nap suliban ülök. Ha nem tanulok, oda az ösztöndíj.
2015. márc. 13. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg pihenni is kell. Tanulj jól, még jobban és majd ha jó állásod lesz akkor segítesz nekik. Addig meg foglalkozz velük sokat pl. telefon. :D Ha elkezdesz dolgozni az a tanulás rovására mehet akkor meg a jó állás is elúszhat szóval hosszú távon nem éri meg. :D Ennyi, bár nyilván sokan dolgoznak egyetem mellett is.
2015. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!