Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavar hogy meztelenkedik...

Zavar hogy meztelenkedik előttem a családom. Mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés
Anya,apa,húgom,öcsém mindenki...engem annyira irritál mert én szégyenlős vagyok :/
2015. márc. 15. 16:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15%
ne nézz oda
2015. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Szólj nekik,ha van eszük megértik.
2015. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
29%
rendesen ruha nélkül vannak a házban?? fúj..
2015. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Anyám bejön hozzám egy szál bugyiba hogy nem-e bele keveredett a melltartója az enyémek közé...
2015. márc. 15. 16:55
 5/27 anonim ***** válasza:
26%

Csukd be a szemed!


Ha egyedül csak téged zavar, miért ők alkalmazkodjanak?

2015. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%

szóltál már nekik?

ha még nem, mondd el nekik, hogyan érzel. nem kell túlbonyolítani, valami ilyesmire gondolok: "kényelmetlenül érzem magam, amikor meztelenül jelentek meg előttem. kérlek, ha lehet, vegyél fel valamit legközelebb. köszönöm."


ha szóltál már nekik, hogy reagáltak? mert ööö... meg kéne érteniük. aztán egymás között meg hadd meztelenkedjenek, ha nem vagy ott.


ha egyedül vagy ezzel így, ha nem, az alkalmazkodás mindenki részéről elvárható. a kecske is, a káposzta is, tudod. nyilván te sem fogsz utánuk menni, hogy meztelenül láthasd őket, és te sem zavarod őket azzal, ami meg nekik okoz kellemetlenséget.

2015. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
19%
19 évig nem zavart? Elmész ám a ...! :-D
2015. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
16%
Nem értem miért zavar...
2015. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
34%

"Anyám bejön hozzám egy szál bugyiba hogy nem-e bele keveredett a melltartója az enyémek közé..."

Ez aztán egy szép magyar mondat, mit nem mondjak:DD

2015. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
35%

Gondolom, ez nem most kezdődött, hanem eleve így éltetek mindig is. Te gyerek korod óta kimaradtál ebből a meztelenségből, vagy csak az utóbbi időben lett zavaró?


Én sem tartom normálisnak, de hát állítólag, ahol ez a módi, ott a családtagok nem zavartatják magukat egymás előtt.

2015. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!