Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A családom azt hiszi leszbikus...

A családom azt hiszi leszbikus vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, 100%-ban hetero. Bűn ronda vagyok ezért soha nem volt semmilyen kapcsolatom férfiakkal. Múltkor megöleltem anyukámat és ezt a mamám is látta, azóta azt hiszik, hogy leszbi vagyok. A mamám kezdte, de most már anyám is kezdi azt hinni. Mondtam neki, hogy a hétvégén találkozom az egyik barátnőmmel, akit ő nem ismer, erre nagy meglepődve kérdezi, hogy barátnőőőőd? Éppen elég rossz nekem így is, hogy nem kellek senkinek, erre most még ezt is kitalálják, hogy leszbi vagyok. Hogy állítsam le őket?

2015. febr. 22. 21:31
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy , hadd gyanakodjanak . Nem tartanak rondának se tetűnek , még sincs barátnőm ....
2015. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
97%

Megölelted az édesanyádat és ez nagyanyád szemében rögtön egyenlő azzal, hogy leszbikus vagy. No comment.


Ilyen hülyeségekkel nem érdemes foglalkozni.

2015. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Szerinte egy 22 éves lánynak nem az anyját kellene ölelgetnie hanem a pasikat.
2015. febr. 22. 21:44
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamad engem el is asna, lehet. Sose volt meg baratom es naponta tobbszor megollem anyukamat, sot meg is puszilom. Jujj. Card le. Bolond :D en ezen nem depiznik, hanem szakadnek a rohogestol. Oszinten.
2015. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

én már 14-15 évesen azt hallgattam, hogy ennyi idősen nem anyukámat kéne ölelgetni, hanem a fiúkat... :D

ne foglalkozz vele, tudom, hogy nehéz, de engedd el a füled mellett

viszont az önértékelésed erősen a talajt veri, ezen kéne javítanod

2015. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok javítani, mert tényleg baromi ronda vagyok.
2015. febr. 22. 22:20
 7/45 anonim ***** válasza:

jaj, hagyjuk már, csak az a ronda, aki hagyja is magát

eddig még sosem találkoztam ronda emberrel, de lehet, csak én mozgok rossz körökben...

2015. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Nem tudom itt miért írogatja mindenki, hogy nincs ronda ember pedig igenis van. Pl én. Nem véletlen nem kellek senkinek és még az utcán vadidegen emberektől is megkapom, hogy mennyire ronda vagyok már...
2015. febr. 22. 22:29
 9/45 anonim ***** válasza:
Milyen szinten vagy ronda? Nagyon pattanásos az arcod? Smink nem tud rajtad segíteni?
2015. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Csak simán ronda az egész fejem ahogy van le kellene cserélni.
2015. febr. 22. 22:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!