Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi baja van velem az apukámnak...

Mi baja van velem az apukámnak? Mi rosszat tettem? Lásd alább :

Figyelt kérdés
Szó szerint minden rossz amit csak teszek. Mindennel baja va, de nem tudom miért. Délután jövök haza az iskolából, tanulok, gépezek egy kicsit és ha bele fér, akkor animét nézek. Viszont az egész hétvégét a házimunkára kell áldoznom. Nem sokszor van itthon ebéd, ezért 1-2 tányért használok és 1 poharat. A család többi tagjának a nagymamám főz. Mindig azt mondja hogy nem csinálhatok semmit, amíg nem tatakarítom ki a ház nagyobbik részét. Akkor is, mikor semmi sincs, amit jobban rendbe lehetne rakni. A munka miatt nem lehet stresszes, hiszen már előttem haza ér, és akkor is gépezik, TV-zik, vagy csak alszik. Mindenért kioktat és leszid engem, de nem tudom hogy mi rosszat tettem.

2015. márc. 15. 19:13
1 2
 1/11 K. Isti válasza:
80%
Anyukád mit szól hozzá?Legyél te is ilyen vele és mondd meg neki.
2015. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért a nagymamád főz a családtagokra?

Nem kötözködés, csak érdekel.

2015. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

többet vár el tőled

szeretné,hogy segíts neki

és a lánya/fia vagy vannak elvárások de akkor ő a szigorúbb fajta

nincs benne semmi rossz majd rájössz :) most szar de majd megköszönöd neki hogy szigorúbb volt

2015. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Anyukám estig dolgozik így nincs ideje /energiája főzni. És vele hiába beszélek. Egyet ért velem, de úgy, hogy hajnalban már talpon van és 6 körül jön haza, nem jelent mást, mint hogy apa dönt. De apa csak velem ilyen. De nem értem miért.
2015. márc. 15. 19:26
 5/11 A kérdező kommentje:
Mit vár el tőlem?? Jó tanuló vagyok, kiveszem az ÉN részem a házimunkában, és tisztelettudó vagyok. Azóta még rosszabbul bánik velem, mióta egyszer elsírtam magam miatta. Órákig vissza tartottam, de nem megy örökre. Amúgy lány vagyok.
2015. márc. 15. 19:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez nem rendes szigo. Abból tanul az ember és erősebb lesz, de én azt sem tudom mi a baj, és csak azt érte el vele, hogy már nem tudok megbízni másokban, és (nem csak miatta) minden éjjel sírok.
2015. márc. 15. 19:35
 7/11 A kérdező kommentje:
szigor *
2015. márc. 15. 19:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami gondja van és a feszültségét rajtad, mint a legkisebben vezeti le.
2015. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Középső gyerek vagyok (és a középső nem számít) és semmire sem panaszkodhat. Jó munka, jó barátok, kedves feleség, imádja legnagyobb és legkisebb gyermekét, és ugye vagy én.
2015. márc. 15. 19:45
 10/11 A kérdező kommentje:
*vagyok én
2015. márc. 15. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!