Édesanyám rossz anya?

Figyelt kérdés

A szüleim másfél éve elváltak, de ők nem olyanok akik mindent megtesznek azért, hogy a gyerek őt szeresse jobban. Apámat két hetente látom, ő jó fej, csak most munkanélküli.

Anya semmiben nem támogat soha. Mindig rossz kedve van, mindig kiabál velem, tehernek érzi rám főzni, mosni, vasalani stb.

Mindig sajnáltatja magát, mindennap sír, sosincs jókedve stb.


Utálok itthon lenni, rossz kedv van itthon, anya letilt a gépről mindig, és teljesen úgy érzem, hogy elnyom. Már várom a hétvégéket, amikor nagyszüleimhez megyek, mert őket imádom. Mit tegyek? Állandóan rosszul érzem magam, és elmegy az életkedvem.

14/F



2015. márc. 16. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy rossz anya, csak fáradt, kimerült és gondolom, hogy nem válással tervezte a család befejezését.

Segítsd, támogasd, értsd meg a helyzetét.

Én is épp most válok a férjemtől, nekünk 3 pici gyerekünk van, de sajnos hasonlóan viselkedem, mint anyukád. A kétségbeesés, fáradtság, a boldogtalanság miatt.

2015. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ, akkor igyekszem!
2015. márc. 16. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak is nehéz korszak ez, és te is sokkal negatívabban látod a helyzeted, a tinikorodból kifolyólag. De egyébként tök rendes srácnak tűnsz :) Próbálj Anyukád kedvére tenni, segíteni neki, de azért nem kell túlhajszolnod magad és teljesen önfeláldozóvá lenned, mert az sem segít neki, ha nem a saját erejéből áll talpra!
2015. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második, köszönöm a tanácsot, akkor úgy csinálom! :)
2015. márc. 16. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Szoktál eleget segíteni otthon? 14 évesen igazán kiveheted a részed a házimunkából, nem csak anyád nyakára hárítani.
2015. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

te vajon jó gyerek vagy?

segitesz, házimunkát végzel vagy csak gubasztasz a gép elött, csak a pénz számit?

nem vagy már gyerek nem ugrálhatnak folyton körbe fel kel nőni

2015. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, természetesen szoktam mosogatni, mindig én porszívózom ki a házat, és én szoktam felmosni.
2015. márc. 17. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!