Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki éjszaka legény legyen...

Aki éjszaka legény legyen nappal is. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Adott egy 16 éves srác aki elmegy péntek este bulizni úgy hogy az apja megmondta neki hogy szombaton mennek a testvére házához dolgozni.Kb indulás előtt 1-2 órával ér haza a gyerek alig alszik és az apja fel ébreszti hogy indulnak és nem érdekli hogy most ért haza mert tudta előre hogy menni kell.És elég megterhelő fizikai munkát végeznek egész nap.


Igaza van az apának?Kérlek indindokoljátok meg miért igen,miért nem.



2015. márc. 17. 11:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
igen, igaza van, szólt előre, hogy másnap feladat van.
2015. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van az apjának. Valamikor meg kell tanulnia, hogy a munka fontosabb, mint a bulizás.
2015. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Mivel előre szólt az apa, hogy menni fogtok, így a te döntésed volt, hogy meddig maradsz kint, és mennyi időt szánsz az alvásra.
2015. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Az apának van igaza, mert előre szólt!
2015. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon igaza van az apának. Meg lehet nézni, milyen ember lesz abból a gyerekből, akit mindig megmentenek attól, hogy viselnie kelljen a tettei következményeit.
2015. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%

Igaza van, és legközelebb majd gondolkozol, mielőtt elmész.


Vagy mehetsz, de akkor ne picsogj, hogy fáradt vagy, mert TUDTAD, hogy dolgozni kell másnap.

2015. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
Igen. A szórakozás sohasem mehet a kötelességeid rovására. Érdekes, 16 évesen simán megértettem, pedig én is hajnalig buliztam heti 1x-2x. Gondolom rólad is azt feltételezik, van elég eszed hozzá, hogy beoszd az idődet, és tudd, mennyi alvás kell ahhoz, hogy a feladataidat ellásd. Ha mégsincs, eleinte szenvedsz, majd megtanulod. Egyáltalán, a felfogást sem értem, hogy gondolhatja akárki, hogy a munka alól felmentést ad a szórakozás. Akkor mindenki bulizni járna éjjel-nappal.
2015. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
AZ apanak teljes mertekben igaza van.
2015. márc. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 acelsziv ***** válasza:
56%
kibírtad nem? Én anno dolgoztam reggel 8 -tól. 4 -re mentünk ügyfélhez helyszíni melóra és reggel 5 -kor végeztünk. aludtam 40 percet aztán mentem vissza melóba és egész nap dolgoztam. És ez volt hetente háromszor.
2015. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
Igaza van. Gondolom nem csak egy hétvégén megy a fiú bulizni és az Apja nem kéri meg minden hétvégén ilyen segítségre. Azért ennyi elvárható egy fiútól, hogy segítsen, ha kérik. Ha kevés neki az alvás, akkor meg nem kell azon a hétvégén bulizni. Szerintem ha Apádat kérted volna meg, hogy segítsen valamiben Ő is megtette volna.
2015. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!