Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki éjszaka legény legyen...

Aki éjszaka legény legyen nappal is. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Adott egy 16 éves srác aki elmegy péntek este bulizni úgy hogy az apja megmondta neki hogy szombaton mennek a testvére házához dolgozni.Kb indulás előtt 1-2 órával ér haza a gyerek alig alszik és az apja fel ébreszti hogy indulnak és nem érdekli hogy most ért haza mert tudta előre hogy menni kell.És elég megterhelő fizikai munkát végeznek egész nap.


Igaza van az apának?Kérlek indindokoljátok meg miért igen,miért nem.



2015. márc. 17. 11:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
93%

Ez az, amikor a gyerek szarik bele, hogy a szülő mit mond. "Majd én azt tudom!"

Egyébként a következőképpen tudnám ezt a szitut elképzelni egy normális apa-gyerek kapcsolatban.

Apa: Fiam! Szombat reggel a nagybátyád házához megyünk dolgozni. Sok a munka, ezért szeretném ha jönnél segíteni. Reggel 8-kor indulunk.

Fiú: Rendben, de tudod, mondtam, hogy a Palinak a szülinapját ünnepeljük péntek este.Gond lenne, ha később mennék utánatok, hogy pihenni tudjak pár órát?

Apa: Rendben fiam, de igyekezz utánunk! VAGY: Menjél bulizni, de kivételesen gyere haza korábban egy kicsit, mert számítunk rád szombaton.

2015. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
89%
Igaza van az apának. Mikor a gyerekeim kicsik voltak, és a férjemmel bulizni akartunk, és anyósoméknál laktunk, este letettük őket, és mentünk. Ha hajnalban értünk haza, és a gyerekek már keltek, senki sem kérdezte meg, hogy mennyire vagyunk fáradtak. Tenni kellett a dolgunkat maradéktalanul. És ez így is volt rendjén.
2015. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
91%

Igaza van az apának, hiszen előre meg volt beszélve, hogy szombaton mennek dolgozni. A fiú ennek a tudatában ment el bulizni.

(Elmehetett volna szombaton is, és vasárnap aludhatott volna.)

2015. márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
83%

Fiatal koromban simán végigdolgoztam egy napot buli után, nulla alvás nélkül! :)

Nem értem, mi a gond. Ha aludni akartál, akkor korábban kell hazamenni, vagy másik nap elmenni bulizni.

2015. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
86%
Igaza van,tudtad mi vár rád.De sokszor mentünk buliból dolgozni:))ugy 10 óráig kínhalál volt,aztán átlendült az ember a holtponton:)
2015. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
54%
Nyápic tápos gyerek. Mit tudtam én 16 évesen, mi az a fáradtság. Ismeretlen fogalom volt.
2015. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
87%
Igaza van, előre szólt. A fiú meg jó ürüggyel ki akart alóla bújni.
2015. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
27%
MUNKA, KÖTELESSÉG !!! Erről szól az élet! A többit csak az elkényeztetett tunyák csinálják. Mi azért születtünk, hogy keményen dolgozzunk, szükségszerű megállás csak a pár óra alvás. Kitartóan kell dolgozni a sírig és nem panaszkodni! A munka=becsület, a munka nemesít. A munka teszi az embert emberré. 5 percet se lazsálj, minden idődet hasznosan töltsd el.
2015. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
53%
A munka soha nem mehet a buli rovására!!!
2015. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
MAximálisan egyet értek. Igaz van az apukának. De láthatólag a gyerek is egyetért a fenti tézissel, hisz ha úgy gondolta volna, hogy az egész éjjeles bulizás után nem bírná az egész napos melót, akkor korábban hazatért volna a buliból.
2015. márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!