Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Dohányzó, egyedülálló anyukák?...

Dohányzó, egyedülálló anyukák? Lent

Figyelt kérdés
2 gyerekesek. Ti hogy osztjátok be a pénzt ?

2015. márc. 23. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Az én édesanyám dohányzott mindig is, és ő úgy próbált ezen csökkenteni, hogy magának tölti a cigit, kb 250-300 ft-ra jön ki így egy doboz és nem 1000 ft.


A pénzt mindig be tudta osztani, soha nem éreztük, hogy hiányt szenvednénk. Mindig főzött otthon, nem kellett máshol kaját venni, csinálta a bodza szörpöt, így volt üdítőnk.

2015. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
hat nem tudom attol fugg mennyire vagy eros dohanyos.elore oszd be pl egy het-egy doboz (nekem eleg ,ha nem osztogatok ill. nem megyek szorakozni).vagy egyeb alternativak ,toltott cigi pl eleg gazdasagos ,vagy csempeszcigi :D kb 4-5000ert megy/csik
2015. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Le kell szokni róla.
2015. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Lepontoztátok a 3-ast, pedig igaza van..

A dohanyosna is könnebba pénz is megmarad,més a saját és agyerekek egészségét sem károsítja a ember.


Beosztás:

Az a kiadás annyra fixen benne van a listában, mint az elmű csekk..

Ugyanúgy osztja be az ember, mint amúgy a pénzt, csak kicsit kevesebbet.

Ne mindegy, hogy minimálbért kell beosztani, vagy "átlagbért"

Én (már) nm dohányzom, és tartom magam a porsche-s sztorihoz, csa házban utazom. Az a havi 20 megy ltp-be..( a férjemé is)

Egyébkent a szüleimnél csak apu szokott le, neki a cigire költött pénze mindg zsebben mard, megegyezés anyuval, ha leszokik akkor közös, ha nem akkor ugyanannyi, mint amit anyu költ cigire, az öve..

Van már motorja, laptopja..stb

2015. márc. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!