Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak az idióta...

Mit csináljak az idióta anyámmal? Teljesen szétzúzza a testvérem önbecsülését.

Figyelt kérdés
Van egy nővérem, 170 cm magas és 57 kg körüli. Az idióta anyám, mert nem tudok rá mit mondani, folyamatosan beszólogat neki, és megjegyzéseket tesz a súlyára. A tesóm már így is fogyózik, heti 3-szor edzésre jár, és akkor nem is vacsorázik. Délben eszik utoljára. Kb. 2 nap van egy héten, amikor vacsorázik. Napközben nem tudom, mert nem látom őt, hogy mit eszik. De ma vacsorázott, miután 11 órát ledolgozott, és hazaért...hát bocs...és beszólt neki anyám, hogy nagy a segge. Próbáltam őt megvédeni, erre beszólt, hogy állandóan eszik. Tesóm azóta a szobájában sír. Hogy lehet ilyen egy anya??? Meg tudnám fojtani, komolyn...így is az evészavar szélén áll, és még lök rajta még egy nagyot...idióta, nincs rá jobb szó, mint az, hogy idióta. Nagyon haragszom rá, de mit tudnék tenni ellene?

2015. márc. 23. 21:29
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
170 cm 57 kg? Nekem ez inkább kevésnek hangzik. Az egyik barátnőm 170 cm és 63 kg és full vékony, fitnessel meg ilyesmi. Aki valakit ezekkel a paraméterekkel kövérnek lát, azzal nagy bajok vannak. Az is lehet hogy csak szeretne ő is úgy kinézni, s rajta éli ki a fusztrációit. Bár ha nekem egy 100 kg-s nő azt mondaná hogy kövér vagyok pofonröhögném és tennék rá pár olyan megjegyzést, hogy többé tükörbe se merne nézni.
2015. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Ő 22, én 19, anyám 50. Pár hete mondta a tesom, mikor nadrágot próbáltunk egy helyen, hogy fogyott 4 kg-t és most 57 kg. Innen tudom, de az is lehet, hogy azótaég fogyott. Szerintem is a saját sikertelen fogyókúrajat vezeti le rajta. De ilyen bunkó módon!:( Én ma kiosztottam őt, de ettől még nagyon mélyen beletaposott ma a tesom lelkébe, és felek a következményetol...
2015. márc. 23. 22:25
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

9es vagyok

Egy borzalmas anya nagyon rossz tud lenni. Megoldás itt nem hiszem hogy van az elköltözésén kívül. Téged is cseszeget ? :(

2015. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%
LoL smiley fail
2015. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 gömbicica ***** válasza:
95%

Édesanyádnak aztán van egyfajta modora(

nagy a segge! a lányának 57 kilósan??? mintha 100 kiló lenne.

nem normális. bocsánat.

ha az én gyerekem akkor mint a szélsőház, akkor se baxkodom ilyen marhasággal.

Legyél többet a testvéreddel, és engedjétek el a fületek mellett amit mond az Édesanyátok.

Ha a tesó jól érzi magát a bőrében, akkor semmi gond)


Esetleg invitálja meg az Édesanyját heti 3x-i edzésre, hogy Ő vajon hogy birja???? Ő 30 kiló körül jár talán???

Meg aztán gondolom nem csülkös pacalt evett pár pohár borral vacsorára :-D


szal Édesanyára tornagatyát huzni, aztán irány az edzőterem. mutassa meg, hogy kell fittnek lenni :-D

2015. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Keresd elő anyukád huszonéves kori képeit, a családunkban is van hasonló ember, bár ő az idős kor és a 2 szívműtét miatt mostanra lefogyott, de akkoriban ő is túlsúlyos volt. Ha anyukád már akkor is kövér volt, a következő beszólásakor dugd a képet az orra alá. Sajnos ez se fog sokat segíteni, úgy érzem, ezért inkább a tesódra koncentrálj. Vidd el olyan helyekre, ahol dicsérhetik idegenek, buliba, plázába vásárolni, konditerembe, esetleg ha megengedi, tedd fel ide a képét arc nélkül. Szóval intézd el, hogy észrevegye, az emberek szépnek látják úgy, ahogy van. Méghozzá nem is kevesen.
2015. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg anyád féltékeny a nővéredre, mert ő képes kitartóan fogyókúrázni, ő maga pedig nem. A nővéred nem tűnik kövérnek, nagyon jól teszi, ha sportol és normálisan táplálkozik! Ha nem eszik, azzal csak árt a szervezetének, mert a táplálékhiánytól a "ínség" üzemmódba kapcsol, és már a normál mennyiségű ételből is raktározni fog.. Egyenes út vezet a jojo-effektushoz. Beszélj a nővéreddel, győzd meg, hogy anyátok ezt féltékenységből csinálja, nem szeretné, hogy sikerüljön neki, mert akkor el kellene gondolkoznia azon, talán ő is tudna fogyni, ha akarna.. Csúnya dolog ez, mikor az anya verseng a lányával, de sajnos nagyon gyakori. A nővéred egyen rendesen, ha sportol, mindenképpen fogyni fog! A megnövekedett izomtömeg több kalóriát éget! Nem hiszem, hogy olyan nagyon sokat kellene még ledobnia magáról.. És azt sem hinném, hogy 2-3 kg-on múlna a jövőbeli boldog párkapcsolata.
2015. márc. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
5%
Nekem ez a sztori egy kicsit furcsa!Nehéz elhinni,hogy az anyád a 100kg.-val cseszteti a tesódat!Nem lehet, hogy azért mondja neki,mert pontosan a tesód nagyon vékony és igy akarja megelõzni,hogy már ne fogyjon?
2015. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Nem, engem nem cseszeget, igaz én pár kg-val kevesebb vagyok, de én vagyok a sovány, nem a tesóm a kövér. Én tudom!! Szerintem ő is, csak ahogy írtátok, piszkálja a csőrét a sikeressége...csak sajnos ezt a tesóm nem így látja, és teljesen magára veszi. Én szoktam dicsérni, meg néha egy-egy ruhadarabot (kardigán, ing, blúz) veszek neki, mert meglátva ő jut eszembe róla. Akkor is mindig mondom, hogy tök jól áll neki :)
2015. márc. 23. 23:27
 20/34 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos azt nem hiszem, mert már hónapok óta ez megy, és épp az ellenkező reakciót váltja ki belőle.:(
2015. márc. 23. 23:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!