Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Önzőség, ha én apához költözöm...

Önzőség, ha én apához költözöm (külföldre) azért, mert összeköltözne a párjával anyukám?

Figyelt kérdés

Engem nem anya új párja zavar, hanem annak az embernek a fia...

Sokáig együtt voltunk, ő volt az első (és eddig egyetlen) barátom, de a vége felé már nem volt az igazi a kapcsolatunk, több szünet volt, aztán az egyikünk mindig visszament a másikhoz. Decemberben zártam le ezt magamban én engedtem el végleg, azóta nem vagyok annyira toppon érzelmileg, mint kellene.

Tudtam, hogy van anyáék között valami, de nem foglalkoztatott a dolog, mert neki mindig voltak udvarlói, gondoltam majd ennek is vége lesz.

De nem, összeköltöznek.

Viszont én tuti nem fogok a volt barátommal egy fedél alatt lakni, amikor ott kerülöm el, ahol csak tudom.


2015. márc. 26. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Onzoseg, persze. De, ebben az esetben igenis jogod van onzonek lenni, nehogymar te legyel onzetlen a sajat karodra.
2015. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon béna lenne tényleg, ha a volt pasiddal élnél együtt új családként. A leendő kapcsolatodat biztosan megkeseríteni az ügy, netán maga a srác is. Attól még, hogy anyukád összeköltözik az új párjával és te apukádhoz mennél, abban nem látok semmi rosszat, semmi önzőt.Megadod magadnak az esélyt, hogy megújulj és külföldön végülis nyelvet is tanulsz és apukáddal is leszel...ha már gondolom régóta nem töltöttél el vele (minőségi ) időt. Hajrá. :)
2015. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a szüleid is beleegyeznek szerintem jogos!
2015. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Érdekes kérdés)))

Önző vagy mert csak magadra gondolsz, anyukád önző, mert csak magára gondol...

Hát... menj, ha menni akarsz...

2015. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

Ha szeretnéd apuddal megpróbálni tedd azt! Úgy látszik hogy az elől a fiú elől nem tudsz elmenekülni. Valamiért a sors azt akarja hogy ti többet legyetek együtt, jóban legyetek egymással.

Azért nem bírod a közelségét mert még szereted????

Ő pedig más lányoknak csapja a szelet? Az gondolom hogy nagyon rossz lehet és érthető a döntésed. Csak az a baj hogy most már a családod része lett ő is. Nem fogod tudni kikerülni.

Javaslom hogy menj el Theta healingre ahol a benned lévő érzelmeket ki tudod dolgoznimagadból egy egyszerű módszerrel. A deeksha is jó erre. A cél hogy vagy a szituáció alakuljon át olyanná ami számodra kedvező , vagy téged ne zavarjon többet a fiú jelenléte a személyes zónádban.

2015. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
teljesen jogos, én is költöznék a helyedben. ha apukád beleegyezik, akkor hajrá, jobb esetben anyukád is meg fogja érteni.
2015. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát reménykedj benne, hogy apád örülni fog, ha bejelented, hogy hozzá akarsz költözni. Általában nem szoktak. Nyilván ezt nem mondja majd ki egyenesen, de rögtön feltűnik majd, hogy azonnal szervezni kezdi és őszintén örül, vagy jön a minek, meg majd később, meg mindenféle kifogások, meg rábeszélés, hogy otthon jobb stb.
2015. márc. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!