Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Megengednetek a 18...

Szülők! Megengednetek a 18 eves lanyotoknak hogy elmenjek Strand Fesztivalra?

Figyelt kérdés
Juniusba leszek 18, es a baratommal (masfel eve vagyunk egyutt) es az o barataival, valamint az en baratnoimmel iden le szeretnenk menni. Igazabol mindannyian normalisan vagyunk, de tenyleg, tanulunk, illedelmesek vagyunk, de apa nagyon tilt. Felt allandoan mindentol, amit valameddig megertek, de ez kicsit sok szerintem. 4 hulye napot szeretnek nyaron a barataimmal es a szerelmemmel (szinten 18). Ti se engednetek?

2015. márc. 27. 13:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ki mondta hogy rossz vagy? :D nem vagy ettől kevesebb, de több sem.

csak fesztiválon nyilván más a hangulat, sokan lesztek, előfordulhat hogy többet iszol. na mindegy.


amúgy meg inkább a szüleidet kéne megkérdezned és meggyőznöd ahelyett hogy idegeneket kérdezgetsz. nem látunk bele a szüleid fejébe :D

2015. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szerinted nem kerdeztem meg őket? :) de, anya enged, fater nem. Csak mas felnottek velemenyere voltam kivancsi. Ezert van ez az oldal.
2015. márc. 27. 18:59
 13/18 anonim ***** válasza:
engem elengedtek 18 éves koromban mindenhova mert bíztak bennem értelmes társaságom volt és én is értelmes voltam. tessék, remélem segített
2015. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
1.:Ha az lennék akkor ige. 2.:Mondd meg neki, hogy mivel nagykorú vagy nincs beleszólása.
2015. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
Lol egyes kommenteken bepárásodott a szemem. Úgy beszéltek a 18 évesekről, mintha, mivel már nagykorúnak számítanak, nincs vesztenivalójuk. Na most, nyilván a legtöbb 18 éves otthon él a családjával, a popója alá van tolva minden, nem kell fizetnie a számlákat és a kaját sem ő veszi. Most nem azért, de ha a 18 éves gyerekem azzal jönne, hogy most már nincs közöm az életéhez, ne szóljak bele, többé biztos hogy nem főznék, mosnék rá, egyértelmű hogy elvenném minden egyes ketyeréjét, aminek az áráért nem ő dolgozott meg, de mivel a sarjam, haza engedném, csak hogy onnantól ő fizetné a számlák rá eső részét. Vége lenne a víg életnek, kereshetne munkát, amit suli mellett végezne, mert ha nem vagyok felelős érte ő szerinte, akkor ne várja el, hogy továbbra is az én pénzemből él meg. Pápá yolo világ.
2015. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én elengednélek ,de sajnos ez mit sem számít ha apukád megtiltja .

Egyetértek abban,hogy egy 18 éves csak papíron felnőtt,de ahhoz már elég érett,hogy tudjon vigyázni magára . Baj bárhol és bármikor érhet - de ha nem egyedül vagy és ésszel iszol nem nagy az esélye .


Sajnos nem tudom hogy lehetne meggyőzni ,mit mondd miért nem enged ? Csak kevéssel idősebbek nálad a gyerekeim,talán tudnék segíteni hogyan hathatsz rá,ha leírod pontosan mi a problémája vagy mitől félt .

2015. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igazabol legtobbszor nem is mond semmit, csak szo szerint elmenekul elolem, hogy ne kelljen "kellemetlen" dolgokrol beszelnie. De mikor néha igen, csak annyit mond hogy sok a hulye ember es hogy biztos valami bajom lesz ott, nem velem van a baj. Még ide a varosba is alig enged el, pedig kb fenyevente 1szer ha elmegyek, es akkor is nagy tarsasaggal, nem ketten. :/
2015. ápr. 3. 09:26
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem volt könnyű szülés, de mehetek! :)
2015. ápr. 27. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!