Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kirúgták anyát a munkahelyéről...

Kirúgták anyát a munkahelyéről, most mi lesz velünk? 17/L

Figyelt kérdés

5 évig dolgozott anya Pesten egy szállodában.

Ma viszont kirúgták.

Fizették az utazása nem tudom hány %-át...stb

Van egy nővérem, aki most fog érettségizni, én 11.es vagyok.

Mi lesz velünk?



2015. márc. 30. 16:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
92%

Ne aggódj! Alapból 3 hónapig kap munkanélküli segélyt. Utána még fél évig szintén jár támogatás.

Viszont 3 hónapon belül beindul a szezon, igazából a legjobbkor rúgták ki, most várhatóan könnyen fog új állást találni.

2015. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Én Hr-es vagyok. Ha nem azért rúgták ki, mert valamit nagyon nem jól csinált, hanem mert pl leépítés volt, mindenképpen kérjen a főnökeitől egy ajánlólevelet, hogy megbízható munkaerő. Sok sikert nektek!
2015. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
koszonom !
2015. márc. 30. 22:52
 24/28 anonim ***** válasza:
Ha anyukád rendesen dolgozott és jó fizetést kapott, van megtakarításotok, akkor nem kell aggódni. Pesten könnyebb munkát találni mint vidéken például, végzettségtől függ nyilván, de mindenképpen keressen új munkahelyet. Három hónapig jár x összeg, ha bejelenti, hogy munkanélküli. Ebbe nem kell belehalni, nem olyan szörnyű dolog ez azért. Mármint nyilván, ha most nincs pénzetek, stb. akkor van miért aggódni, de egyébként ki lehet bírni egy ilyen időszakot. Elmehetsz diákmunkára is, de én ennek nem vagyok a híve, úgy vagyok vele, hogy nem a gyerek feladata a pénzkeresés és nem hiszem, hogy hasznos, ha a gyerek egy fárasztó iskolai nap után megy dolgozni, ha hazaér tanul és akkor még nem is pihent semmit.
2015. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Először is kedves utolsó!

Ott van az elején,hogy 17/L Azaz 17 éves + nem 11 éves hanem 11. osztályba jár.

2015. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Vagyis az 1.oldal utolsójának küldtem.
2015. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha van megtakaritas akkor par honap munkanelkuliseg nem lehet gond... Remeljuk talal mast!
2015. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
apukatol gyerektartast kaptok? mert ha nem akkor ennek utana kene jarni es az elmaradt sok évi penzt is kèrni kell tőle!
2015. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!