Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltitkolta a férjem, hogy 1...

Eltitkolta a férjem, hogy 1 hete kirúgták a munkahelyéről. Állítólag anyóséknál volt ez idő alatt. Te elhinnéd?

Figyelt kérdés

Nem értem el a páromat a mobilján, ezért a munkahelyén hívtam. Ott közölté velem, hogy múlthét kedd óta nem dolgozik ott, mert kirúgták.

Azonnal hívtam anyósékat, hogy ők tudtak-e erről, valamint hogy hol lehet a párom. Anyós azt mondta, hogy egész múlthéten náluk volt a párom, munkaidő helyett, ma meg állás interjúra ment.

Ekkora hazugság után már nem tudok hinni neki/nekik.


2012. márc. 26. 10:48
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Egyik kollegájának a feleségével beszéltem múlthéten hétfőn, mesélte hogy a férjét kirúgták. Rákérdeztem a páromnál, hogy őt is kirúgták-e. Azt válaszolta, hogy nem!
2012. márc. 26. 10:51
 2/37 anonim ***** válasza:
69%
Azért a férfiaknál ez elég érzékeny téma, lehet hogy félt a haragodtól és nem tudta, hogyan tálalja. Én ezért még nem törnék pálcát helyette, inkább segítenék hogy kibeszélhesse magából.
2012. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
50%
helyette=felette
2012. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
81%
Hát én ezek után minden bizonnyal meggondolnám a kapcsolatunk mélységét. Az tiszteletreméltó, hogy máris állásinterjúra megy, de az engem nagyon zavarna, hogy ha a problémáit helyettem az anyjával beszélné meg. Még akkor is, ha ezzel csak nekem akarna "jót". Mert a jóban-rosszabn azt jelenti hogy egymást támogatjuk minden körülmények között, és ezt az esküt velem kötötte meg, nem az anyjával... :(
2012. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Még ősszel volt róla szó, hogy felmond és a bátyám szerez neki másik munkát (protekcióval).

Azt mondta nem akar váltani, ha esetleg kirúgják akkor majd beszélhetünk róla.

Nem haragudtam volna rá, de így hogy hazudott, nagyon haragszom!!!!

2012. márc. 26. 10:54
 6/37 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok biztos benne, hogy ez az állásinterjú dolog igaz.
2012. márc. 26. 10:54
 7/37 anonim ***** válasza:
62%
Hát szerintem délután,amikor már túl van az interjún(gondolom nem este 6ig tart!)hívd fel és találkozzatok.Beszéld meg vele személyesen, hogy nyugodtan mondja el a teljes igazságot őszintén,mert nem harapod le a fejét.És persze közöld vele, hogy mekkorát csalódtál, hogy így titkolózott...
2012. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
7%
Megcsal
2012. márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%

ha délután haza ér üljetek le és beszéljétek meg, kérdezd meg, hogy miért nem mert szólni erről, ne kiabálj vele, csak szépen nyugodtan

Ezt a kérdést amit kiírtál meg ne nézd meg többet, mert biztos sokan lesznek akik a férjed ellen fognak uszítani, hogy ne bízz benne, mert egy hazug ember.


Remélem megtudjátok beszélni és mielőbb talál másik munkát.

2012. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
30%

Igaz a sztorija, éppen téged akart megkímélni azzal, hogy akkor jelenti be, amikor már van másik.


Ha a munkahelyén mondják, hogy nem dolgozik már ott, akkor valószínűleg nem nőnél van. Az anyja még talán falazna, de az előző munkahelye biztosan nem száll be egy ilyen játékba...


Amúgy hajrá, mutasd neki azt, hogy nem elég hogy a munkáját elveszítette, még te sem bízol benne! Épp erre van szüksége. Biztos jót tesz majd neki. Empátia, bizalom, szeretet bzmg, jelentenek neked valamit ezek a szavak?


Amúgy meg ki hazudott neked? MIlyen hazugságról beszélsz?


A srác érdekében remélem, hogy ha már úgyis beáll egy nagy változás az életében, te is elmarod magad mellől, mert azzal járna a legjobban.

2012. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!