Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minél jobban kell a pénz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél jobban kell a pénz, annál rosszabb a helyzet, kirúgták a páromat a munkahelyéről! Mikor lesz jó?

Figyelt kérdés

Mindketten dolgozunk, ő havonta 300.000ftért, én havi 90.000 ftért, azon vagyunk hogy kész legyen a saját kis házunk, aminek még hiányzik a 30%-a.

Emellett a fizetés mellett ott van a tartozásunk, az hogy kb ő a 300.000 ból 120.000 más kiadása van munkahelyi dolgokra.

Most közölte hogy kirúgták, higéniai ellenőrzés volt tegnap munka után, és az ő húsrácsán találtak egy hús cafatot, emiatt kirúgták, ráadásul 150.000ft-ra meg is büntette az az ember!

Ott vagyunk hogy sehol, bár most akkor a 120.000ft az nem megy ki, de akkor is rettentő ideges vagyok most! Mellette vagyok mást nem tehetek, de ki vagyok akadva, sehol sem vagyunk. Karácsonyra szerettünk volna beköltözni a saját házunkba, de elhalasztottuk tavaszra, hátha addigra minden kész lesz. Ebből a 150.000ftból pedig az összes tartozásunkat tudtuk volna rendezni.


2014. szept. 9. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány ember él 20nm-en nem hogy saját házban. Azzal hogy itt sajnáltatod magad, nem leszel előrébb.

Nem tudom miért rúgták ki, de ha igazságtalanul akkor forduljon munkaügyi bírósághoz. Ha ilyen jól keresett, akkor biztos jó szakember és talál bármikor új munkát.

Nem kell az első pillanatban befordulni.

2014. szept. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tervezett dolgokat halasztani kell.Össze húzzátok magatokat,a párodnak meg kerestek új munkát.Ez a helyzet nagyon nyomasztó tudom(voltam benne),de össze kell szedni magatokat,és a jövőre koncentrálni,nem a jelen helyzeten sirdogálni.
2014. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gyorsan keressen munkát, addig meg: rinya off, melókeresés on
2014. szept. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves első! Az épített ház, 40nm. Nem egy három emeletes villa!


Mindenki másnak köszönöm.

2014. szept. 9. 09:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtam, hogy nem mindenkinek jut 40nm-es táncterem. Van aki 20nm-en sínylődik munka nélkül. csak csendben, visszafogottan teszi.


Jó, hogy nem sértődsz meg, mert szembesítenek a valósággal.

5 perce munkanélküli, de már pánikolsz. Mondom, hogy lesz munkája, bár kérdés, hogy újra ilyen jól fog-e dolgozni.

2014. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan a maga keresztje. Mi Angliában élünk, és havonta 800 font kimegy albérletbe. Mégis a férjemet létszámleépítés miatt kirúgták 5 év után. Meg is mondták, hogy először azokat küldik el akik nem angolok. Gondolhatod, milyen kínban voltunk. Hiába volt 8000 font félre tett pénzünk, az egyben elment mert a fiam iskolai költsége ennyibe kerül. Vagy az ő életét tesszük tönkre vagy megoldást keresünk, hogy ne kerüljünk a híd alá. Nem panaszkodtunk. Előbb elment munkanélküli segélyre ami bármily meglepő a legmagasabb összeget kapta heti 75.50 fontot.. Jó sok mi??? Addig- addig mászkált, míg talált munkát. Most elvagyunk maradva pár dologgal de legalább ki tudjuk fizetni az albérletet..

Ti még szerencsések vagytok, mert van hol laknotok ami a tiétek..

2014. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kívülállóként nem tűnik olyan nagy tragédiának, hogy kicsit később lesz kész a házatok és halasztásra került a költözés. Nektek legalább van/lesz hova költöznötök, sokan életükbe nem szereznek saját lakást/házat. Amíg nincs újra állása a párodnak, addig ezt a tervet pihentetitek vagy lassabban haladtok vele, aztán ha újra dolgozik minden visszakerül a rendes kerékvágásba.
2014. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!