Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyab felnőtt nő aki...

Van itt olyab felnőtt nő aki beszélgetne egy kamasz lánnyal?

Figyelt kérdés

Mindig olyan voltam, aki jobban elbeszélget felnőttekkel és szükségem is van rá. Jóban voltam tanáraimmal, ismerősökkel, de valahogy szép lassan minden ilyen embert elveszítettem, suliváltás, költözés és hasonlók miatt szakadtak meg ezek. Vannak velem egy idős barátaim, de az valahogy nem olyan:( pszicholögussal is próbálkoztam, aki szimpatikus volt és akivel jól haladtunk, őt is ott kellett hagynom költözés miatt, így meg már nem tarthatjuk a kapcsolatot. Szóval esetleg lenne olyan felnőtt aki szívesen beszélgetne egy kamasszal? (Nem kell lehordani itt mindennek, ha nem hát nem, de gondoltam megpróbálzok vele)

16/L


2015. márc. 31. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
beszélgethetünk:)
2015. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Az nem megoldás, hogy virtuálisan teremtesz kapcsolatot. Hidd el, csak még magányosabbnak fogod érezni magadat a való életben, ha interneten ápolsz ilyen jellegű kapcsolatot. Elköltöztetek, oké, új környezet, mindenki ismeretlen. De nem kell, hogy az is maradjon. Keress az új lakhelyeden pszichológust, biztosan ott is van olyan, aki szimpatikus lesz. Vagy nem is feltétlen kell szakember, ha amúgy nincs rá szükséged, ismerkedj a szomszédok között, vagy nézd meg, milyen "klubbok" vannak a környéken.
2015. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem nő vagyok, de szívesen beszélgetek veled.
2015. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, csak azt vettem eszre, hogy a felnottek nem vesznek komolyan es egy ido utan "lekoptatnak". En viszont nem tudok mit tenni, mivel lenne szuksegem tolem idosebbekre.
2015. márc. 31. 20:41
 5/11 anonim ***** válasza:
22 éves lány vaguok, szívesen beszélgetek veled.
2015. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elolvastam a kerdest, az volt bennem, h ez nekem nekem szol hanem felnottet keres, aztan visszagorgettem es rajottem, h felnott vagyok:-))))))Uristen de gaaaaz:-)))))


33/N

2015. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz :)
2015. ápr. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25 éves nő vagyok, nekem is írj nyugodtan
2015. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40/n pszichológus vagyok gyesen. Keress meg, ha gondolod.
2015. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, hogy ennyien irtatok! Nagyon jol esik:) Irni fogok mindenkinek, ha hazaerek! :)
2015. ápr. 1. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!