Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is túl nagy...

Szerintetek is túl nagy ajándáknak számít a szülőktől a gyereknek diplomaosztójára egy út Amerikába?

Figyelt kérdés
Vagy nem? Nektek mi a véleményetek?

2015. ápr. 3. 17:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%

Ha megtehetik akkor remek ötlet. Sőt ! Most a legidőszerűbb amikor már megkönnyebbült mert diploma van a kezébe, de még nincs családja.

Ha nem veri földhöz a szülőket ez az ajándék akkor nagyon szép ötlet.

2015. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%
A 7-es tipikus olyan szülő lesz aki ahogy lehet küldi dolgozni a gyerekét, hogy tejeljen, aztán mehet amerre lát...tudom sajnálni előre is szegény kölköt!
2015. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Mert ennyiből ezt leszűrted :) Nevetséges vagy. Havonta küldhetném Amerikába a gyereket, egyetlen vasára sem szorulok rá. De azért mert valamit megtehetsz, nem biztos, hogy meg is kell tenned. Én nem tartom jó ötletnek. Akkor sem, ha mások szerint ez irigylésre méltó.
2015. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
98%
Hát 10es sajnálom a gyerekedet... Nekem a lányaim mindig a gyerekeim lesznek. Amíg mozdulni tudok, addig ők semmiben nem fognak hiányt szenvedni. A pofámról leégne a bőr, ha az életben éppen csak elindult gyerekemtől szedném el a pénzét vagy bármi módon hátráltatnám.
2015. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha a szülők tehetősek és ezt meg engedhetik maguknak akkor egy szuper ajándék.

Biztosan nagyon büszkék a gyermekükre.

Én bizony örülnék ha ilyen ajándékkal lephetném majd meg a gyermekem.

2015. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl nagy ajándék! Gondolom, erre vágyik, ezért kapja ezt. Ha nem okoz nekik gondot anyagilag, akkor teljesen rendben van. És még diplomaosztó sem kell hozzá. Miért ne utazgasson valaki, ha megteheti?
2015. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
#13 te miért nem tartod jó ötletnek?
2015. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
38%
Attól függ, milyen út - időben, útiköltségben, szállásköltségben stb. Mert nagyok lehetnek a különbségek.
2015. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy ajándék. :) Szuper! :)
2015. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
hagyjátok a 78%.os az ügyeletes troll:D
2015. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!