Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek 24 éves fiamnak a...

Mit vegyek 24 éves fiamnak a diplomaosztójára?

Figyelt kérdés
Már minden ötletet kimerítettem a sok alkalom (szalagavató, ballagás, 18. szülinap, 24. szülinap stb. BMW-re nincs pénzem(:ezüstláncot karlánccal belevésve a neve már vettem, soha nem hordja, márkás órát , sportot és elegánsat is, márkás tollat véséssel, rotringkészletet, motorkerékpárt, mongoos alukerékpárt, új a mobilja is, számítógépe is, laptopot nem szeretne, játékos dolgokat nem szereti,már semmi ötletem nincs. Pedig ezt az egészet az én kedvemért vállalta, utálja a nagy cécót, ő csak be akart menni a diplomáért, de én szeretném látni talárban:) Van valakinek valami ötlete? Előre is köszönöm , ha valaki válaszol.
2011. jan. 16. 19:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mennyi az anyagi kereted?
2011. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
22%
Pecsétgyűrű esetleg?
2011. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha van párja, talán fizesd be őket egy wellness hétvégére. Nem drágább ma már, mint amiket felsoroltál lehetőségként, pl laptop.


A szüleimet tavaly fizettük be Hajdúszoboszlóra, 3 nap/2 éj, teljes ellátás: 28 e/2fő. Neten nézz szét, mindig van valahol akció

2011. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Nekem anyu varrógépet vett, pedig akkor még sosem varrtam. Amikor megvette, csak néztem, aztán elkapott a kedv, és mára szépeket varrok. Ő fiú, szóval más igény, valami barkácsdologra gondolok, ami megmarad, de mégis hasznos, mint nekem a varrógép. Lehet, most nem is igényli, de kedvet kaphat hozzá ;)

Esztergapad, stb...

2011. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Az anyagi limitet jó lenne tudni, de pl. egy szép külföldi vagy belföldi nyaralás is szép ajándék lehet.
2011. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Gyűrűre án is gondoltam, de utálja az ékszereket, nem hajlandó felvenni semmit. 50-100 ezer között gondoltam, de ha valami komoly, jó ötletetek van, lehet több is. Mert még arra gondoltam, hogy kb. 100 ezret valamilyen értékpapírban adnék, de még csak kellene mellé valami maradandó dolog is.
2011. jan. 16. 19:11
 7/26 anonim ***** válasza:

Ha nem meglepetés, szerintem kérdezd meg. Úgy a legjobb.

Esetleg valami hobbijával kapcsolatos, vagy valamilyen hasznos dolog..


Lehet én is örülnék mondjuk egy alukerékpárnak, de nemigen használnám, szóval felesleges lenne.

Mifelénk az ékszerek - pecsétgyűrű, láncok - voltak a menő diplomaosztós ajándékok, de a legtöbb persze borítékokból volt.

2011. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nyaralása minden évben megoldott, de azt se nagyon szereti, inkább maradandó dolgot szeretnék. A varrógép tetszene, de fiú. Műszaki dolgokat már vettem sokat, a hobbijához is szinte mindent, nincs már több ötletem.
2011. jan. 16. 19:13
 9/26 anonim ***** válasza:
24%
400 000 - 500 000 között már lehet jó autókat kapni, főleg mostanában, de nem tudom erre van-e pénzed.
2011. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Legjobb ez esetben, ha megkérdezed, minek örülne. Szerintem az jönne ki legjobban!
2011. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!