Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mennyire beteges...

Szerintetek mennyire beteges az ha a 14 éves lány a 35 éves apjával együtt fürdik/zuhanyzik?

Figyelt kérdés
Nem,nem én vagyok nem az én csaladomrol van szó hanem ezt hallottam egy ismerősömtől.
2015. ápr. 6. 23:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%
én sosem fürödtem az apukámmal, kiskorban sem! szerintem a felnőttnek semmi keresnivalója egy kádban a gyerekekkel.
2015. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
82%
Igen beteges. Amit a 4es írt az még ennél is jobban
2015. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%
tudja fszom. Lehet, hogy a lány lebénult, vagy hasonlók és az apja segít neki vagy ilyesmi. Persze nekem is egyből az jutott az eszembe, mint nektek, de azért vannak más lehetőségek is.
2015. ápr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egy 14 éves lány normális esetben csak a Balatonban, strandon, stb. fürdik az apjával együtt, (ahogy más gyerek és kamasz) nem pedig otthon meztelenül.


Ha nem értettél valamit félre, akkor abban a családban valami nagyon nincsen rendben.

2015. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%
Valami ott nincsen rendben...És még el is mesélik ezt idegeneknek?...
2015. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%
mennyire beteges? szerintem nem lehet kellőképpen fokozni a betegességet ebben. Undorító! Még akkor is, ha az apa nem úgy tekint a lányára! Már csak azért is, mert egy tini lánynak nem kellene f_szokat csodálnia, pláne nem az apjáét. Egyébként nehezen tudom elképzelni, hogy az apa fejében normális gondolatok mozognak, amikor beül a nővé cseperedő lánya mellé a kádba. Gyámügy!!!
2015. ápr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%

Kib*tt beteges. Én sosem fürödtem apámmal, kicsi koromban sem. 14 évesen meg nem mutatkoztam előtte pucéran, sem bugyi+melltartóban, minimum kisgatya+top, vagy valami.

Azért egy 14 éves már nem annyira gyerek, hogy ilyet lehessen, ilyenkor szerintem aki rosszra gondol, az jogosan teszi.

2015. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%
Hát hogyne lenne már beteges! 14 éves lány már testileg fejlődik, nő a melle, nő a szőrzete, menstruál. Nem normális ilyen korban az apjával fürdenie.
2015. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%
hánynom kell
2015. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
76%
És az anyuka/feleség mit szól ehhez az egészhez?
2015. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!