Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megszeretném szakítani a...

Megszeretném szakítani a családommal a kapcsolatomat, mert ahhoz van kedvem?

Figyelt kérdés

Ilyen létezik?

Ha bármilyen emberi kapcsolatom lesz, pl. egy barát vagy szerelem, kb pár hónap múlva azt mondom neki hogy dögölj meg és nem szeretném többet látni, pedig jóba vagyok vele. Tehát szeretem megutáltatni magam az emberekkel, és most a családom következik. Nem értem, miért van ez így?


2015. ápr. 7. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez.
2015. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elköltözöl és többé nem beszélsz velük. Ennyi.
2015. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fene jó dolgodba már nem tudod mit csinálj.Nem vagy komplett,csak igy megy nem kell a családom dögöljetek meg.Na szegény anyád.Jobban jártak volna apád a napos falra spriccelt volna téged.
2015. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Eszter121 válasza:
Csak úgy nem mond valaki ilyet. Vagyis ez azt jelenti, hogy kisgyerekkorodban lehet hogy szüleid egyik tagja vagy egy nagyon közeli hozzád tartozód, akit nagyon szerettél ezt mondta neked: "dögölj meg" vagy hasonló elutasítást tett feléd, és ez olyan mélyen berögzült neked, hogy te is ezt teszed azzal akit szeretsz...de persze lehet más ok is, nem ismerem a pontos infókat..
2015. ápr. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Óh, ez csak a pillanatnyi húsvéti jóllakottság érzése.

Torkig vagy.

De, ha elköltözöl otthonról, és egy hétig nincs mit enned, akkor már somfordálsz is haza, hogy Anya, adj ennem.

Egy hét éhezés elég, hogy a nagy lázadás lelohadjon :-)

2015. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!