Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarom elrontani a kapcsol...

Nem akarom elrontani a kapcsolatomat az anyukámmal és nem tudom mit csináljak. Szerintetek? Lásd alább:

Figyelt kérdés
Kiskoromban tulajdonképpen hízelegtem anyukámnak. Ezt idővel kinőtte, de ez őt nagyon zazavarta. Már nem vagyok az a kislány, aki régen. Egy ideig nagyon nem jöttünk ki egymással, de ezt nagyjából orvosoltuk. A probléma eleve az volt, hogy messze fogok költözni, de ő ennek nyilván nem örül, hiszen szeret engem, és hiányoznék neki. Én is nagyon szeretem őt, és borzasztóan fog hiányozni ha már elköltöztem. Tudom hogy el kell szakadni a szülőktől, de én nem élősködni akarok, hanem őt ellátni, ha már idős lesz. Talán hülyén hangozhat, de: Magammal tudnám vinni? És előre is leírom, hogy válaszokat kérek a kérdésemre, és nem unatkozó bunkók szánalmas időtöltését.

2015. márc. 21. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elszakadás elég nehéz, de sztem kell hogy az ember az önállósodjon és ne a szüleitől függjön. Nem azt mondom, hogy magára kell hagyni a szülőket, de egy kis távolság azért kell és nemcsak a gyereknek de a szülőnek is el kell ezt fogadnia. Ahogy kivettem még fiatal vagy és ráérsz majd magadhoz költöztetni, ha már te is és ő is idősebb. Bár ha nagyon magaddal szeretnéd vinni azt tőle kell megkérdezned, hogy akarja-e egyáltalán.
2015. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő szívesen jönne, csak nem tudjuk hogy menne e. És nem egy kis távolságról van szó: Pesten 4 év, majd irány Japán! Ezért olyan nehéz elszakadni, hiszen újra jóban vagyunk! És ha elmentem, évente párszor találkozhatunk személyesen.
2015. márc. 21. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Japánból, hogyan akarod ellátni?

Te azt akarod, hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon, önző vagy, nem baj élni akarod az életedet, de ezért nem kell alakoskodni.


Az utolsó mondatodtól pedig borsódzik a hátam. Ez egy nyilvános fórum, úgyhogy ide az ír aki akar, nem te vagy a tulaj, úgyhogy ne akard megszabni ki írjon ide és mit.

2015. márc. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem hogy mi bajod van. És eleve magától értetődőnek kéne lennie, hogy a kérdésre kérek válaszokat, ugyanis vannak, akik csak jól leb@sszák az embert azzal, hogy milyen idióta, de ez csak egy kis ,, boldogság '' a szánalmas életükben. Hát nincs igazam?! Nem vagyok olyan hülye, hogy erről vitatkozzak. Legyen elég ez az egy üzenet. Már csak VÁLASZokat várok. Ami nem az, azt úgyse olvasom végig.
2015. márc. 22. 06:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Oke akkor ezt se:)

Am picit bunko vagy...

Na de szerintem menny el Japanba, es legyel ott, ha eleg penzt kerestel gyere vissza M.o-ra es kesz is a problema.

Ha meg Japanban akartok elni orokke, akkor meg van skype, tudom h nem olyan jo mint a szemelyes talalkozas, de jobb mint a semmi.:(

Nehez de meg kell tenni.

Amugy a modorodon meg valtosztass legyszi:).

(12/l)

2015. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Kicsit ideges voltam. Nem szoktam bunkó lenni.
2015. ápr. 15. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!