Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mindenkire tesz valami...

Anyám mindenkire tesz valami hülye megjegyzést, és én égek miatta, hogy lehetne megmondani neki, hogy változtasson?

Figyelt kérdés

Ma is voltak itt vevők, mert eladó a házunk, én vezettem körbe őket, amikor léptek ki a kapun, anyám mondott egy hülye megjegyzést, de mintha úgy mondaná, hogy azért hallják ők is.

Nagyon rendes, normális emberek voltak itt, semmi rosszat nem mondtak.

Sokszor mondtam már neki, de mindig elkezdett velem üvölteni, hogy ne szóljak rá, meg ne nevelgessem őt.



2015. ápr. 9. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám is ilyen hülye. nem lehet vele mit kezdeni. Úgy beszólogat másoknak, meg mások háta mögött, de azért a fülük hallatára, mint egy neveletlen gyerek. Iszonyat kínos!
2015. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is megjegyzéseket tennék rá a háta mögött úgy, hogy hallja.
2015. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!