Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt már példa arra a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már példa arra a házasságotokban, hogy a nemi szervetekre tett a párotok megjegyzést és rosszul esett?

Figyelt kérdés

Nekem ez egy kényes téma , sajnos eleggé kilógnak a szeméremajkaim, nem túl esztétikus látvàny.. Ma bugyiban mértem a combom kerületét, párom meg odabökte:

- na mi az, aztméred, mennyire lóg ki a csiklód?

Nagyon fájt, de nem mondtam neki.. Eléggé megalázónak éreztem pedig gondolom nem bántani akart..

Foglalkoznom kellene ezzel? Vajon zavarja hogy olyan? Csak nem mondja? Mással volt ilyen? Már a műtéten gondolkozom..


2015. febr. 17. 18:57
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
91%
Nem emlékszem hogy lett volna ilyen (bár problémáim nincsenek), de nekem is rosszul esett volna. Magamat ismerve igencsak megkeserítené a szexet egy ilyen megjegyzés. Hiába nem viccnek szánja, azért van amivel nem viccelünk.
2015. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
25%
Nem mindegy, milyen stílusban mondta, máskor is tett-e rá megjegyzést, zavarja-e bármilyen téren a salátap*cnid?
2015. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
82%

Vissza kellett volna vagnod, pl: gyere es dugd ide a mercedet. Vagy valami hasonlo. Ne foglalkozz vele. Azert erdemes lenne rakerdezned miert csinalta. Lehet, hogy csak poenkodot, nem gondolta, hogy ugy megbant teged.

Azert ha legkozelebb meztelenul jon ki a furdobol "racsodalkozhatsz" nyugodtan milyen kicsire osszemegy a hidegben a homeroje. Lassa neki milyen serto...

2015. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem foglalkoztunk egymás nemi szervének a milyenségével. Sőt, én még az enyémmel sem. Megelégedtünk a normális, minőségi szexszel.
2015. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
49%
Rugd ki, utána meg add nekem azt a kilogo csiklot!!!!:-)))
2015. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy zavarja-e, hogy olyan a puncid, amilyen, azt csak ő tudja, kérdezd meg tőle! Az is mondd meg neki, hogy rosszul esett ez a megjegyzése.


Egyébként nekem is kissé kilógnak a kisajkaim, egyszer szóba hoztam, hogy tetszik-e neki és az volt a válasza, hogy már megszerette meg az én részem, azzal együtt szeret.

Szerintem nem feltétlen kell a legszebbnek gondolni a másik nemiszervét, de elfogadni mindenképpen el kell. Az kell, hogy betöltse a funkcióját és a párod örömmel izgassa, nyúljon hozzá és ne undorodjon tőle vagy ilyesmi.

2015. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is olyan.

Soha nem tett rá semmilyen megjegyzést az elmúlt 11 évben.


De én a helyedben úgy le "rohadt-köcsög-tuskó-szemétládáztam" volna, hogy csak na.

Pedig nem vagyok egy káromkodós fajta, de ez nagyon unintelligens, megalázó beszólás volt.


Plasztikáztasd meg, mutasd meg neki, (aztán küldd a francba).

2015. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
" Ha téged zavar, akkor majd másnak tetszeni fog, drágám!"- én tuti kész lettem volna ezzel a válasszal neki :)
2015. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
2-es te ritka nagy tuskó vagy ..
2015. febr. 17. 19:30
 10/48 anonim ***** válasza:
35%
Miért tuskó a 2-es válaszoló? Tényleg salátap*-nak hívják "hivatalosan" is.
2015. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!