Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Szerintetek jól...

Szülők! Szerintetek jól tettem, hogy elmondtam?

Figyelt kérdés

Vannak néha agresszív gondolataim másokkal szemben amik előjönnek akaratontòl függetlenül, ezek olyan kényszergondolatok.

20 éves vagyok, még a szüleimmel élek.

Megértőek voltak segítenek mindenbe és édesanyám intézett pszichológust is akihez majd elmegyek!

Szerintetek jól tettem, hogy elmondtam? Nem fognak máshogy tekinteni rám?


2015. ápr. 14. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fognak.
2015. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem bírom elképzelni, hogy milyen agresszív gondolatokra gondolsz :D

Nem lehet túl kemény életed, ha ennyire elkalandozol.

De jól tetted, hogy elmondtad, mert így később nem fognak ezek tettlegességig fajulni, és nem lesz belőled olyan bűnöző, mint sokakból manapság.

2015. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne mik ezek az agresszív gondolatok... :D

Nekem olyanok vannak, hogy ha valaki zárás pillanatában nyomja le a kilincset, hogy márpedig ő vásárolni akar :D na akkor azt kívánom, hogy törje ki a bokáját. Ilyesmi? Mert eddig nem gondoltam pszichológusra :D

2015. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

Hát el nem tudom képzelni milyen gondolatok ezek, hogy pszichológus nélkül nem tudsz továbblépni...


Nekem erről az ugrott be, amikor kamasz voltam és az unalmas nyári szünetekben túl sok buta sorozatot néztem mint pl az ilyen columbó meg derrick, stb, és mindig voltak benne félelmetes dolgok... Pl. hogy leütnek az utcán, megszorítják a nyakam egy sötét utcában, stb... És beleképzeltem a szenvedő alany helyébe, hogy én hogy védekeznék, hogyan menekülnék meg ha velem olyan történne. És mikor félelmetes helyeken mentem egyedül, akkor mindig ott voltak e kényszergondolatok, ökölben a kezem, hogy ne érjen váratlanul egy támadás, és a többi....


Aztán leszoktam az ilyen hülyeségekről, nem néztem annyit tévét és úgymond felnőttem és nem lettem gyagyás... :) Pszichológus sem kellett.

2015. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

_Szerintem_ hülyeség, hogy izgulsz az agresszív gondolataidon. Véleményem szerint mindenkinek vannak kisebb-nagyobb gonosz gondolatai, mindenkiben ott a sötét oldal.

De természetesen ha ettől rosszul érzed magad, akkor jól tetted, hogy segítséget kérsz.

2015. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!