Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul tettem, hogy elmondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, hogy elmondtam neki?

Figyelt kérdés

Pár napja egy idegen srác írt nekem Facebookon, hogy tetszik neki a profilképem és találkozhatnánk. A profilképen a kedvenc kávézómban vagyok, felismerhető a hely. Erre annyit írtam, hogy köszi, de ezt inkább hagyjuk. Ezt látta a barátom is, de bízik bennem persze, úgyhogy tudta, hogy elintézem. Ma a legjobb barátnőmmel elmentem a törzshelyünkre, és ott volt ez a srác! Megmondtam neki, hogy komolyan gondoltam, mikor nemet mondtam neki, mert barátom van, erre elnézést kért és elment. Azóta nem jelentkezett, nem tűnik bolondnak, tök aranyos volt. Ezt elmeséltem a barátomnak, de furán reagált, megkérdezte félig viccesen, hogy azért mondom-e ezeket el neki, hogy féltékennyé tegyem. De nem, csak őszinte akarok lenni vele. Főleg, hogy ez a srác oda jár egyetemre, ahova én, tehát könnyen lehet, hogy majd összefutunk folyosón vagy ilyesmi (a Facebookjáról tudom, hogy oda jár, ahova én)

21/L


2015. márc. 9. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ehe. Jól van. Hamarosan kezdődik az MU - Arsenal meccs. Mit tippelsz?
2015. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem nincs baj vele hogy elmondtad neki. Az én barátom is féltékeny még a légyre is.

Majd túl teszi magát rajta.

2015. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az addig rendben van, hogy őszinte az ember a kapcsolatban, de vannak kegyes hazugságok és kis titkok.

Ezek úgymond engedélyezettek.

Ha mindent elmondanánk a párunknak, akkor bizony annak nem lenne jó vége.

Például, ha minden nap leszólítana valaki az utcán, mert tetszel neki és ezt minden nap elmondanád a barátodnak, egy idő után nagyon bizonytalan lesz irányodba.

Mérlegelni kell minden kimondani kívánt szót.

Ez a helyzet nem volt vészes, de legközelebb légy belátóbb ilyen téren.

Nem kell a barátodnak minden udvarlási szándékú srácról tudnia. :)

2015. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
teljesen jól tetted hogy elmondtad
2015. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!