Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítség! Anyám le akar...

Kecsestyle kérdése:

Segítség! Anyám le akar mondani rólam de én ezt nem szeretném! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egyre rosszabb a kapcsolatunk anyámmal folyamatosan veszekszünk..Én szeretem de mind a 3 testvéremmel megcsinálta ezt ennyi idős korukban

Nemtudom mit tegyek mert én nem akarom hogy lemondjon a felügyeleti jogomról...



2015. ápr. 15. 19:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
22%
Miért akarod ráerőltetni magad, mikor neki nem kellesz? Ne küzdj érte, ilyen anya nem érdemli meg.
2015. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Apámhoz semmiképpen nem akarok menni.Ővele még rosszabban vagyok.De én szeretem az anyámat csak azért rosszul esik hogy ilyen könnyen "eldob"
2015. ápr. 15. 19:56
 3/37 anonim ***** válasza:
3%
Arra nem gondolsz, hogy anyátok már belétek fáradt ? Egy kis nyugalmat szeretne.
2015. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
77%
De a másik 3 tesódat se dobta el. Amúgy a megoldás 2 lépés távolság. Ha idegesíted, akkor ne keresd a társaságát egy darabig, úgyse tudsz vele mit kezdeni. Én legalábbis ezt csinálnám.
2015. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy belefáradt de ez szerintem akkor se így van hogy lemond rólam.Az embernek a gyereke kéne hogy legyen a legfontosabb..
2015. ápr. 15. 20:02
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Együtt érzek veled.

2015. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

12 vagyok

Jól esik hogy valaki megérti a problémámat.

2015. ápr. 15. 20:06
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha a testvéreidről nem mondott le, akkor rólad sem fog, csak fárasztó neki gyerekeinek az az életkora, amiben te épp vagy, és úgy reagál, ahogy nagyon nem kellene.

Ha lehet, próbáld megbeszélni vele, hogy mivel idegesíted ennyire, gondold végig, hogyan tudnál változtatni ezeken, és mindenképpen tedd szóvá, hogy neked milyen érzés, amiket ő mond. Jogosan esik rosszul.

2015. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk a szülői felügyeleti jogról lemondani csak akkor lehet, ha egyúttal örökbe is adja a gyereket. ...
2015. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy le akar mondani rólad? Azért ez nem így működik, akkor hova akar küldeni? Apukádhoz, vagy hova?Miért veszekedtek folyamatosan?
2015. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!