Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik neki mondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik neki mondani, hogy hozzon magával kísérőt, ha akar?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet. Kis esküvőnk lesz (30 fő), csak a szűk család. Barátok, kollégák nem. Egyedül én hívom meg a legjobb barátnőmet, mert nekem nagyon fontos, hogy ő ott legyen. A páromnak vannak haverjai, de közeli barátja nincs, így ő nem is hív senki mást a családtagjain kívül.

Na most, a barátnőm egyedülálló, nincs párja, sem gyereke. Meghívtam őt, de nem mondtam, hogy hozzon magával kísérőt. Illene? Mivel csak a családunk lesz ott az esküvőn, és ő lesz az egyetlen "idegen", így nem nagyon szeretném, és a párom sem, hogy valaki mást is hozzon.

Hogyan illik ezt csinálni ebben az esetben? Nem ciki, ha egyedül jön?


2012. máj. 15. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ismer kb mindenkit, akkor szerintem nem baj, de ha még a te családoddal sincs annyira jóban, azért mondanám, hogy hívjon valakit, ne üljön már egész este kukán.
2012. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A családból csak a szüleimet ismeri, nagyon jóban vannak, meg természetesen a páromat. Egyébként nem egy elveszett nő, nagyon közvetlen, szeret beszélgetni, nagyon nyílt ember, szerintem nem lenne vele gond. A szertartás után csak egy családias hangulatú vacsorát szervezünk egy étteremben. Nem lesz élőzene, meg menyasszonytánc, sem hajnalig tartó mulatozás.

Nem tudom. Az is hülyén nézne ki, hogy a párom részéről és részemről is csak a szűk család van + ugye a barátnőm, és még lenne egy számunkra ismeretlen ember is.

Tanácstalan vagyok. Az más lenne, ha lenne párja, férje, akkor természetesen nem egyedül hívnánk, hanem vele együtt.

2012. máj. 15. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha a barátnőd, akkor csak vagytok olyan viszonyban, hogy leülj vele és megbeszéljétek. Lehet benne fel sem merült, hogy hozzon magával valakit, aki számotokra idegen, csak Te csinálsz belőle problémát. Nem tudhatjuk.


A mi esküvőnkön is jött barátnőm egyedül, pedig nem egyszer és nem kétszer mondtam el neki, hogy nyugodtan hozhat magával valakit, de ő nem akart... Ettől még jól érezte magát, szóval szerintem egyáltalán nem ciki. :)

2012. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legfeljebb bemutatod egy-két rokonnak. Ha látják, hogy egyedül van, úgyis foglalkozni fognak vele.
2012. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az lesz a legjobb, ha megbeszélem vele. Ha nagyon ragaszkodik ahhoz, hogy hozzon valakit, akkor hát legyen. Nem szeretném, ha kínosan érezné magát egyedül. De az is lehet, hogy valóban meg se fordult a fejében.
2012. máj. 15. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátnődnek nincs is senkije akkor feleslegesen aggódsz emiatt. Ha meg feltalálja magát akkor pláne. Nyilván ő is tudja, ha lenne párja őt is hívnátok.
2012. máj. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!