Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon összevesztem az anyámma...

Nagyon összevesztem az anyámmal, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de valamiért van bennem egy félelemérzet olyankor amikor hangos műszereket használok és nem hallom a "környezetemet". Kislány koromban sok horror filmez néztem a barátnőmmel, nem tudom, hogy ez az oka-e. De ha porszívózok, mosogatok vagy zuhany alatt hajat mosok és "nem hallok kifelé" akkor rám jön egy félelemérzet, hogy valaki áll mögöttem... Ez már évek óta megvan bennem, ahogy eddig utánaolvastam ezt csak úgy lehet leküzdeni, ha szembenézek a félelmemmel, de hát az nem olyan egyszerű...


Mindegy, tehát ma átjött hozzánk az anyám a lakásunkba, és kiakadt hogy miért nincs elmosogatva, kiporszívózva, stb. Mondtam hogy azért, mert a barátomat várom (ő tud erről a problémámról) és majd akkor esek neki, ha itt lesz velem. És elkezdett velem kiabálni, hogy én beteg vagyok, elmeorvoshoz kéne mennem, stb, mintha egy bolonddal beszélne. Nagyon megsértett ezzel, pedig ez a dolog már jelen volt akkor is amikor otthon laktam és le se xarta, annyit mondott hogy "hát igen, azt tudtam hogy félsz egyedül", de amúgy minden más fontosabb volt nálam. Mondtam neki, hogy "remek" anya amiért a barátnőinek minden gondját-baját tudja, a saját lányát meg ennyire nem ismeri. Ezen meg ő húzta fel magát, kiabált velem és hogy én többet ne keressem mert ő mától nem az anyám.


2015. ápr. 16. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
5%

mától nem ő az anyád?

Tényleg menj szakemberhez...

2015. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt ő mondta... -.-
2015. ápr. 16. 18:05
 3/10 anonim ***** válasza:
5%

Mondtam én, hogy te mondtad???


Eddig csak akkor volt bajod, ha hangos zaj volt körülötted, most már emiatt tönkremennek a családi kapcsolataid... szakember.

2015. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Ezek a te próblémáid,mérlegeld őket,gondold át,hogy hogyan tudnád őket legyőzni.


Az anyádról meg annyit,ha nem ért meg,ilyeneket mond és igaz minden amit leírtál,én a te helyedbe gondolkodnék el,hogy kell-e nekem ilyen anya.

2015. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ki dönthet arról, hogy kell-e neki az anyja?

Kiborult a bili, van ilyen. Majd rendbe hozzátok.

A félelemmel meg tényleg nézz szembe...

2015. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

igaza van ha van egy problémád fordulj orvosjoz,

ha felnötként ezt nem teszed meg jogal neveznek bolondnak hisz nem vagy józan belátásal

2015. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Hat ne haragudj , de vmi tenyleg nincs rendben veled. Ha kulon elsz, gondolom mar felnott no vagy, kicsit jobban is osszeszedhetned magad, nem 5 eves vagy. Mi lesz, ha majd gyereked lesz? Ulsz majd vele a negy fal kozott csendben?

Pszichologus, anyadnak igaza van.

2015. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Mind a ketten hülyék vagytok: te is, meg anyád is. Béküljetek ki. Mondd meg neki, hogy elmégy a pszichológushoz, kísérjen el, és beszélgessetek erről a dologról.
2015. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaza van, menj pszichológushoz. Nem normális, amikre gondolsz, kezdődő üldözési mánia.
2015. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

anyukáddal kapcsolatban nem tudok segíteni, de nekem is ilyen 'problémám' van.

én azt csinálom hogy pl mosogatás közben bekapcsolom a rádiót (van kint a konyhában) és a zenére figyelek, táncikálok, énekelek :D persze az sem túl hangos, de valamennyire eltereli a figyelmem.

porszívózni nem szoktam így én se, az már túl hangos nekem.

zuhanyozni, hajat szárítani se nagyon, bár a múltkor sikerült zuhanyoznom úgy, hogy bezártam alul-felül a bejárati ajtót, felül benne hagytam a kulcsot (alul alapból 'benne van' mert az egy ilyen kulcsformájú bigyó benne), és nyitva hagytam a fürdőszoba ajtaját... így kicsit nyugodtabb :)


hát, remélem valamit segít, tudom milyen sz*r ez így :( de egyszer valahogy muszáj lesz megbirkózni vele, nem lehet mindig ott valaki sajnos

2015. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!