Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehetséges hogy az apuka...

Lehetséges hogy az apuka megrontotta a fiát?

Figyelt kérdés

Van egy család ahol az anyuka tipikus nagyszájú, az apuka pedig visszahúzódó tutyi-mutyi alak. Van egy 30 éves fiúk aki meleg. Ez idő alatt a szülők soha nem kérdezgették hogy a fiuk miért nem visz haza lány. Az anyuka a 22 éves lányával egy szobában alszik az apuka pedig a fiával. Amikor ezt elmondtam valakinek (aki már előtte is úgy gondolta hogy az apuka is meleg) mondta hogy :nem akar sárral dobálózni, de nagyon nagy a valószínűsége annak hogy az apuka megrontotta a fiát kiskorában, és ennek is köze lehet a szexuális beállítottságához. Lehetséges az ilyen?

(nem kell engem sem sárral dobálni hogy semmi közöm az ügyhöz, stb. Engem csak másik véleménye is érdekel a témáról. A válaszokat előre is köszönöm.:)


2015. ápr. 17. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem...
2015. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Otthon lakik a 22 meg a 30 eves, es a szuleikkel alszanak? bajos csalad, total beteg, de amivel 'gyanusitod' az kicsit eros..
2015. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. De akkor azt is feltételezhetnéd, hogy az anyuka pedig a lányát rontotta meg.
2015. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy sokkal gyakoribb a családon belüli gyerekmolesztálás, mint hinnénk. Ilyen vádat kitalálni azonban nagyon súlyos dolog.


De ettől nem homoszexuális lesz valaki, hanem lelkileg sérült.

2015. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Aki ennyiböl "kombinál" az egyébként megérett a sárdobálásra!!!!
2015. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan, ilyen hülyeséget nem gyakran hallok. Mint valami középkorból visszamaradott vénasszony képzelgései, akinek az az első gondolata, hogy ha valaki meleg, akkor azt terméééészetesen molesztálta az apja. Ez egyrészt a melegekre baromi nagy sértés (óhhh, nem is vagy az, csak a lelki trauma miatt "beteg" vagy), másrészt az apára, mert ez egy olyan dolog, amivel NEM dobálózunk csak úgy. Egyszerűen nem okés dolog ok nélkül, a saját tudatlanságunk miatt gyanúsítgatni.
2015. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz gondolat. Így születnek az előítéletek.
2015. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Miért alszik külön a házaspár? Mi lenne, ha a lány és a testvére aludna egy szobában? Csak felvetés, de valami nincs rendben ebben a családban? A családban mindig titok a megrontás, akár fiu akár lány esetében. Ha a fiú nem udvarol senkinek, akkor baj van vele én azt gondolom. Egyáltalán nem baj, ha a szomszédok felfigyelnek ezekre a dolgokra, a tv naponta közöl olyan dolgokat ami már akkor derül ki ha gyilkosság vet véget valaminek.

Nem lesz mindig igy, hogy ennyi gonoszságot követnek el az emberek.

2015. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Erre vártam hogy a sok "kedves" véleményező egyből nekem ugrik. Ez csak egy vélemény, egy gondolatmenet, senkire nem mondtam semmi rosszat. Nem dobálózok sárral nem üvöltözöm ezt rájuk, csak kiírtam ide a kérdést hogy másnak erről mi a véleménye. Nem kell nekem ugrani egyből a sok idegbetegnek akiknek ez a legnagyobb öröme hogy annak aki ide kérdést ír ki, annak nekiugrik.
2015. ápr. 17. 16:13
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha kicsit értelmesebb kérdést írtál volna ki, akkor nem ilyen válaszokat kaptál volna. Másrészt ne legyél pletykás, tudatlan és előítéletes, mert azzal egyrészt nagyon csúnya gondokat tudsz okozni a csládnak, másrészt meg magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt.
2015. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!