Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzhetném meg az...

Hogyan győzhetném meg az anyukámat, hogy megengedje az együttalvást?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, a barátom 22. Dolgozik, van egy kis lakása. Másfél éve vagyunk együtt. A barátomnak nagyon jó a kapcsolata a szüleimmel. Szeretnénk már együtt aludni, de akárhányszor próbáltam erről beszélni velük, elutasítottak. Az volt az indok, hogy még korai. Nem tudom mivel tudnék hatni rájuk. Mit javasoltok?

2015. jan. 23. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Fogod, elmész, ott alszol... kb ennyi.
2015. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
18 éves vagy. Felnőtt. Megmondod anyudéknak, hogy oké, köszönöd szépen, hogy nevelnek, meg támogatnak de ennyi idősem már ez a te döntésed. Ennyi
2015. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam végső soron, ha továbbra is hajthatatlanok lennének. Azért lett volna jó mégis megbeszélni, mert szerettem volna megőrizni a jó kapcsolatot...Köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. jan. 23. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Korai????? 18 évesen???
2015. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Fogod magad, elmész... aztán vagy hazamehetsz, vagy nem.


Te tudod, egyik barátnőm ha ezt próbálta volna, kirakják minden cuccát, mondván, ha önálló, akkor éljen meg.


Amúgy a szüleid kicsit konzervatívok, másfél év után dehogy korai.

2015. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező (#3), nyugi, hacsak nem valami vallási fanatikusok a szüleid, hosszú távon meg fog maradni a jó kapcsolat... rövid távon várható pár hét hiszti meg "haragszomrád" - egyes szülők nehezen veszik tudomásul, hogy a gyerekük felnőtt.

Az én párom is ezt csinálta, 17 évesen, pár hónap után, és néhány hét múlva már csak az volta kérdés szombaton, hogy vasárnap ebédre megy-e, vagy csak estére...

Azt a pár hetet meg túl kell élni, a szabadságot nem adják ingyen...

2015. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!