Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha kiderüln...

Mit szólnál ahhoz, ha kiderülne, a 20 éves lányod várandós lenne, miközben még csak most elsőéves egyetemen?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 14:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
63%
Mindenki hibázhat, de ha meg is akarja tartani mindenféle előre jól átgondolt terv nélkül (vagy nem reális tervekkel) a szülők nyakára, akkor biztos lennék benne, hogy nagyon buta lányt neveltem.
2015. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%
Megkérdezném, hogy fel tudja-e nevelni az egyetem mellett a párjával együtt?! Mert hogy az ember önmagának szül, nem a szüleinek.
2015. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
67%
Megkérdezném, hogy ismeri-e az apát (amennyiben nincs tartós kapcsolata), és hogy mik a további tervei(k).
2015. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
42%
felnőtt ember, én már nem szólnék ehhez semmit. Megtartja?
2015. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
45%
Remélném, hogy megfelelően neveltem és mérlegelni tud, hogy el tudja-e tartani akár egyedül is és mellette a jövőjét sem kell feladnia. Ha nem, akkor remélném, hogy meghozza a nehéz döntést és elveteti.
2015. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
15%
Ha a palija NAGYON gazdag és támogatja semmit,ha nem megölném a srácot a lányból meg kiszedetném a lényt.
2015. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%

Ha úgy döntene, hogy a párjával vagy egyedül felneveli úgy, hogy ne menjen a tanulás és a jövője kárára (bár ez az elején nagyon nehéz), támogatnám.

Ha úgy döntene, hogy elveteti, támogatnám.

Azt viszont leszögezném már az elején, hogy természetesen segítek neki, amennyi tőlem telik és amennyit igényel, de azt ne várja, hogy a gyereknevelést majd áttolhatja rám, és azt sem, hogy majd biztos anyagi forrás leszek. Ez az ő (és az esetleges párja) feladata lesz.

2015. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
72%
Rábíznám a döntést. Ha megtartja, mindenben mellette állnék, tudná folytatni az egyetemet is!
2015. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
16%

Itt egy rövid tanácsadó videó arról,hogy mit kell tenni ilyen esetben:

https://www.youtube.com/watch?v=fJzgSDOJAfA

2015. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
16%
20 évesen max javaslatot tehetek neki, jogom nincs beleszolni. Ha stabil párkapcsolatban él, tervezte a gyereket és a partnere el tudja őket tartani, oké. Amennyiben velem él, akkor mehet, amerre lát. Szemétség, nem szemetseg, ha nem képes arra, hogy önálló Legyen, ne rajtam akarjon eloskodni
2015. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!