Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy terhes vagyok? (18L)

Figyelt kérdés

A barátommal egy hónap után lefeküdtünk és védekeztünk is.

Azonban már 2 vérzés is kimaradt, és a teszt is pozitív...

Nem tudom hogyan közölhetnénk anyukámmal hogy nagymama lesz!

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. jan. 24. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

szerintem ő nem fog ennyire örülni :/

hogy sikerült ez védekezés mellett? :O


egyébként a legjobb ha egyenes megmondod neki. leülteted és 'anya, terhes vagyok, mit csináljunk?'

2015. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám nézz a tükörbe! Na látod, így néz ki egy 40 éves nagymama.
2015. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Itt a gyakorin mindenki védekezés mellett véletlenül lesz terhes.. Szerintem ez a gyakori hibája, biztos semlegesíti a fogamzásgátlót vagy titokban egy gyakoris szellem kilyukasztja az óvszert.

Hogy mond el?

- Anya, terhes vagyok. Lefeküdtem Dezsővel, de véletlenül terhes lettem..

Egy idézet a végére:


"Nincsenek véletlenek. Aki hisz a véletlenekben, ostoba. Az ostobaságért pedig kivétel nélkül nagy árat kell fizetni.

Lakatos Levente"

2015. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

van olyan hogy a fogamzásgátlót amit szedsz egy gyógyszer hatástalanítja (antibiotikum).

ha a gyerek mellett döntöttetek, akkor viszont muszáj lesz leülni vele beszélgetni.

az én anyám is idegösszeomlással fogadta mikor terhes voltam (pedig én terveztem) de most imádja az unokáját, szóval túl fog lendülni ezen!

2015. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
"anya, már megint csökkent az egy főre jutó jövedelem a családban"
2015. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

ma 23:11

Te mennyi idős vagy?

Mert én tuti elájulnék, és sokkot kapnék ha a 18 éves lányom bejelentené, hogy terhes, és megtartja a gyereket.


Szerintem a kérdező anyja is sokkot fog kapni. Ha nem így lenne, akkor ez a kérdés nem jött volna létre.

Mégis hova akarna szülni, hogy nevelné fel?

Az anyja nyakára?? A kérdező dolgozik vagy a barátja dolgozik?? Miből akarják felnevelni? Ezek a kérdések fontosak..

Szóval, állj nyugodtan anyud elé, és mond el, hogy terhes vagy. Nem árt, ha már van kész terved is.

A. Abortuszra megyek

B. Összeköltözöm a gyerekem apjával, és hármasban boldogan élünk...

2015. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Csak Pharmatexszel védekeztek, mi? Jellemző.
2015. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

18 évesen nem extrém, hogy szexuális életet élsz, de nem vagyok madár, nem hinném el, hogy védekezés mellett elsőre teherbe estél és meg is akarod tartani a gyereket.. Ha valóban véletlen lenne, kétségbe esve próbálnád átszervezni az életedet, vagy nem akarnád megtartani. Nyilván azért nem ez a helyzet, mert így volt előre eltervezve.

18 éves vagy, csalódnék, mert nem kezdesz többet az életeddel, de a te döntésed, mikor akarsz gyereket vállalni. Amikor közlöd vele, mondd el neki azt is, hogyan és miből tervezitek a lakhatásotokat és a gyerek felnevelését. Mert gondolom nem úgy akarsz odaállítani, hogy megszülöd a gyereket, ők meg tartsák el, nem?

2015. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 blazed válasza:
84%

-Anya! Voltam orvosnál, és kiderült, hogy rákos vagyok. Fél évem van hátra...


-Micsoda? Kislányom, miért nem mondtad hamarabb?


-Á, nyugi, csak vicceltem. Terhes vagyok. Komolyan! Ez azért jobb,mintha meghalnék, nem?! :D

2015. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

A legjobb baratnomnek 2 abortusza volt, gyogyszer mellett esett teherbe mindketszer. Annyira hatastalan nala barmilyen fogamzasgatlo, most injekciozasra jar, mert annak brutalis hormontartalma van. Van ilyen sajnos.

En meg 22 evesen is nehezen mondtam el, es igy is dobott egy hatast anyukam mikor elmondtam neki.

Szerintem kozosen mondjatok el, semmi esetre se egyedul allj ele, es mondd el hogyan kepzeled el a jovot.

Sok sikert!

2015. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!