Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy az anyám...

Normális, hogy az anyám majdnem minden nap veszekszik valakivel? Mintha igényelné, hogy valakivel mindig kiabálhasson. Amolyan műbalhékat rendez. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Világ életében ilyen volt. Szüleim emiatt el is váltak. Régen mindig apámmal veszekedett, miután mamám hozzánk költözött vele, aztán mikor meghalt már csak én maradtam, akkor mindig velem ordibált, de mindenért. Azóta lett nevelőapám és egy húgom, velük is ezt csinálja. Már nem bírom idegileg. Ha egyszer bekattan, akkor mindenkin "végigmegy" valamit mindig kitalál kit miért ordít le. Akármit csinál bárki, semmi sem jó neki. Ez miért van? Húgommal nem bírjuk már idegileg, de elköltözni sem tudunk. Mit csináljunk? Pszichológushoz nem menne el, meg se merjük neki említeni. Mindenki ki van rá akadva. Nagyon gáz.

2015. ápr. 19. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos figyelemhianyos. Ha nem kepes elmenni orvoshoz, probaljatok meg figyelmen kivul hagyni. :(
2015. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem lehet nem figyelni, mert akkor jön utánunk és ordít, hogy figyeljünk, van, hogy lekever egyet :D Oké, viccesen hangzik, de borzasztó. Szomszédoknak is megvan már a véleményük...Egyszer szomszéd megkérdezte gúnyosan, hogy "nah, veszekedés megvolt mára?"
2015. ápr. 19. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Biztos van oka az ordítozásra. Az én anyum is veszekedős típus, okkal ordibál de inkább az a baj vele, hogy túlreagálja a dolgokat.

Másra hárítani könnyebb, hogy bolond és, hogy miért ordibál állandóan. Sértett ember úgyse ismeri be másnak az igazát. Lehet, hogy nem segítetek neki eleget házimunkába vagy el kell nektek mondani valamit százszor és elege van.

Nem tudom mi az igazság de mindennek oka van, csakúgy valaki nem kezd el ordibálni.

2015. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon nem vagyok híve a fizikai erőszaknak, de egy ilyen műbalhés, hisztis pitsának aki megkeseríti a gyerekei életet egy jol irányzott sokkoló pofont lekenernék annyi szent. Kapjon mar az agyahoz.
2015. ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

megvan az oka, hogy miért üvölt, de ez gyerekkori ok nála. valamilyen folyamatos gyerekkori megaláztatást bosszul meg a környezetén, a saját gyerekein.

az ilyen ember élete végéig ilyen marad, ez egyfajta személyiségzavar.

a megoldás csak az, hogy minél messzebb költözöl tőle, és ha tudod, később a húgodat is menekítsd ki onnan (ha lesz rá lehetőséged).

2015. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy az apja alkoholista volt. Verte az egész családot.
2015. ápr. 19. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én anyám is ilyen, komolyan mint egy meg nem szűnő kommentár ,de pozitív dolog sose hagyja el a száját.

Ahogy tudtam költöztem, sajnos mamám nyakára szült (megint) gyereket, persze a gyerek apját (ismét) elüldözte, nem lehet elviselni, hisztis, önző lény, a gyerek (megint) magasról le van tojva csak ne kelljen dolgoznia...mamám nem teszi ki, mert hát a lánya, ki fogja csinálni, 68 éves...sajnos az én gyerekemnek csak 1 nagymamája lesz, mert életveszélyes rábízni egy gyereket, az ujjai hozzá vannak ragadva a billentyűzethez, a lényeg a facebookos képversenyek....

2015. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!